O tym obowiązku pracownicy nie mogą zapomnieć. Mają na to czas do 28 grudnia
08 grudnia 2023Te badania trzeba wykonać przed końcem roku. Obowiązek regularnego wykonywania badań okresowych wrócił po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego. Etatowcy mieli na ich wykonanie pół roku. Kto tego nie zrobił, musi się spieszyć. Termin właśnie się kończy.