Oto największy debiut na polskiej giełdzie
12 maja 2010Ta firma, to największa, którą sprzedał skarb państwa. Kto kupił jej akcje w zapisach, ten zarobił, bo kurs otwarcia jest znacznie wyższy od tego, po którym ministerstwo skarbu sprzedawało walory przed giełdową premierą. Do tego akcje cały czas idą w górę.