Kto ma najlepiej w Polsce? Urzędnicy
07 lipca 2010Kryzys, więc cały świat obcina pensje urzędnikom. Jednak nie w Polsce. W naszym kraju urzędnicy dostają coraz wyższe wypłaty, dzięki czemu zarabiają znacznie lepiej niż zwykli ludzie. Oto, ile naprawdę dostają zatrudnieni w państwowej administracji.