Bojkot koncernów. "Chcemy tańszych paliw!"
08 lipca 2010Niezadowoleni z wysokich cen paliw internauci postanowili zbojkotować stacje dwóch koncernów w Polsce: Statoil i BP. Cel: benzyna po 3,50 zł za litr. Sposób na rozreklamowanie akcji: mejle na wzór słynnego "łańcuszka św. Antoniego". Wiadomość w sieci robi furorę.