Unia zdelegalizuje... Nutellę
17 czerwca 2010Eurokraci z Brukseli osiągnęli kolejny etap w walce ze zdrowym rozsądkiem. Chcą zakazać... Nutelli. Nie wolno będzie jej reklamować, bo, zdaniem urzędników, niszczy ona zdrowie Europejczyków. Według najnowszej dyrektywy, z telewizji znikną też inne, pyszne przekąski.