• Polskie banknoty
  1
  Styczeń nie przyniósł większych zmian w ofercie kont oszczędnościowych. Tylko klienci Banku Millennium mogą być niemile zaskoczeni obniżką oprocentowania o 0,3 pp. Jeśli chcesz się dowiedzieć, z oferty którego banku warto skorzystać w styczniu, to zapoznaj się z naszym rankingiem.
 • 11
  Coraz chętniej zmieniamy dostawcę energii: w zeszłym roku zdecydowało się na to o jedną trzecią gospodarstw domowych więcej niż w roku 2014. Mimo to trudno mówić o silnej konkurencji na rynku. Ta dopiero się rodzi
 • pieniądze złoty banknoty
  14
  5
  Resort rodziny i pracy zaczyna finalną fazę konsultacji programu 500 plus, czyli wypłaty dodatków na wychowanie dzieci. Kierownictwo resortu ma ruszyć w Polskę i zbierać uwagi do sztandarowej propozycji PiS we wszystkich 16 województwach. Potem po podsumowaniu uwag z konsultacji ostateczny projekt przyjmie rząd. Tymczasem wewnątrz gabinetu trwa spór o to, czy wypłata tego dodatku obniży wysokość dotychczasowych świadczeń.
 • Polskie pieniądze
  2
  Styczeń to dobry czas na wdrażanie nowych planów. Jeśli w domowym budżecie mamy jakieś wolne środki, to warto pomyśleć o ich pomnożeniu. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie założenie lokaty. Co prawda, niskie stopy procentowe powodują, że odsetki naliczane przez banki nie są obecnie – delikatnie mówiąc – najwyższe, mimo to jednak lepiej zarobić np. 3% w skali roku niż nic.
 • Mieszkanie
  Chcesz kupić swoje pierwsze M i myślisz o wzięciu kredytu na kawalerkę? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z grudniowym rankingiem kredytów hipotecznych, w którym eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank udzieli finansowania na najlepszych warunkach.
 • Pieniądze
  1
  Zwycięskie konto oszczędnościowe może przynieść posiadaczowi nawet kilkaset złotych zysku! Jeśli chcesz się dowiedzieć, który bank oferuje najwyżej oprocentowany rachunek, koniecznie zapoznaj się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl Eksperci porównywarki przyjrzeli się aktualnym ofertom.
 • Pieniądze
  Jeszcze parę lat temu nikt nie pomyślałby, że będzie można inwestować na tak różnorodne sposoby, z którymi spotykamy się obecnie. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się najbardziej nietypowym inwestycjom alternatywnym. Czy wiesz co znalazło się wśród nich?
 • Instalacja energetyczna
  1
  Ceny prądu i gazu spadną w przyszłym roku. Nie ma jednak co spodziewać się ulgi dla naszych finansów - rachunki będą mniejsze tylko o kilka złotych.
 • Pieniądze
  2
  Warto dokładnie przeanalizować warunki kredytu samochodowego, ponieważ różnice między poszczególnymi ofertami mogą być bardzo duże. Widać to wyraźnie w grudniowym rankingu kredytów samochodowych przygotowanym przez ekspertów porównywarki TotalMoney.pl. Dotyczy to zarówno finansowania aut nowych, jak i używanych.
 • Pieniądze
  2
  Grudzień to czas zwiększonych wydatków związanych ze świętami i nowym rokiem. Jeśli nasz budżet domowy nie podoła tym przedsięwzięciom, to warto, zanim udamy się po wsparcie do banku, przeanalizować dokładnie oferty banków. Z rankingu kredytów gotówkowych przygotowanego przez ekspertów TotalMoney.pl wynika, że różnice między ofertami banków mogą być naprawdę duże.
 • Pieniądze
  1
  1

  Grudzień to miesiąc wydatków. Lwia część z nich to wydatki na gwiazdkowe prezenty, dlatego eksperci TotalMoney.pl postanowili podsunąć pomysł na niebanalny prezent, czyli lokatę terminową. Sprawdziliśmy, jaki bank oferuje najkorzystniejsze lokaty w kwocie 5 000 zł. Może któraś z nich ucieszy obdarowanego?

 • 5
  9
  Ogrzewanie już włączone, a Polacy jak co roku muszą liczyć się z tym, że dużo zapłacą za ciepło dostarczone do swoich mieszkań. Dlaczego tak się dzieje? Co składa się na całkowity koszt ogrzewania i dlaczego płacimy za nie także wtedy, kiedy jest ciepło?
 • Morten Grunwald / CC BY 3.0

  Zmarł Morten Grunwald, ostatni żyjący członek "Gangu Olsena"

 • Olga Frycz

  Olga Frycz do antyszczepionkowców: Jesteście fanatykami, a ja się fanatyzmu boję

 • Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska

  Polskie aktorki zarabiają mniej niż ich koledzy po fachu. Tabloid pokazuje ogromne dysproporcje

Zobacz więcej