Reklama
Reklama
Reklama

Elektryzująca inwestycja za 6 mld zł powstanie w Polsce. Morawiecki: Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą

Morawiecki
Morawiecki / PAP / Paweł Supernak
Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą – uważa wicepremier Mateusz Morawiecki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
baterie elektryczne fabryka LG Chem

Powiązane

Reklama

Komentarze (115)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • t
    2017-10-22 10:51
    Szkoda, że nie ujawnia się narodowego pochodzenia tych nowych kapitałów w naszym kraju, Trochę by to wyjasniło zródła omawianych sukcesów, bo nie żałuje się pieniędzy na swoją przyszłość.
    0
    zgłoś
  • Jst
    2017-10-16 08:17
    Nokia miała lepsze baterie niż LG. W komórce Nokia bateria "trzymała" 10 lat!!!!! W komórce LG już po dwóch latach coś tam szwankuje.
    0
    zgłoś
  • jojobe
    2017-10-14 11:45
    Jeszcze jeden wynalazek polskich inżynierów wdrożony do produkcji. A jak stawka godzinowa podskoczy do poziomu obiecanego przez tego picera, to fabryka fru fru na Ukrainę.
    2
    zgłoś
  • Biskup Golonka
    2017-10-13 15:20
    Trzeba w Polsce budować więcej kościołów i więcej nauczać religii!
    1
    zgłoś
  • DM
    2017-10-13 13:05
    Morawiecki:" Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą"- facet po prostu OSZALAL!!!!!!
    2
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • qqq
    2017-10-13 08:51
    Koreańskie montownie, praca za miskę ryżu. Gdzie tu sukces?
    3
    zgłoś
  • Hell
    2017-10-13 07:23
    Elektryzujaca inwestycje? Zeby tylko nas do reszty nie porazilo!
    2
    zgłoś
  • Michal
    2017-10-13 03:40
    A moze zapytac tego dupka balcerowicza o kpmentarz....o wiem zla investycja...
    7
    zgłoś
  • eedek
    2017-10-13 00:33
    Montownia śrubek? Nie wiedziałem, że śruby można montować.
    3
    zgłoś
  • myszka miki
    2017-10-12 23:13
    To wielkie osigniecie, bo Polacy beda montowac nie srobki, ale cale akumulatory. Koreanczycy daja wiedze techniczna, Polacy swoje wspaniale miesnie i w ten sposob Polska rosnie w sile a niektorym ludziom bedzie zyc sie dostatniej. Jest co prawda malutki problem z litem, ktory bedzie bardzo szkodliwy dla tych z miesniami ale cos sie wymysli - moze wczesniejsze emerytury dla poszkodowanych? Polska do przodu!!!!
    3
    zgłoś
  • xxl
    2017-10-12 21:46
    Zamiast opracować nowy sposób przetwarzania energii [silnik ] pakują się w silnik elektryczny i potężne akumulatory a to przecież ołów i metale ciężkie, kwas ,wszystko bardziej zanieczyszcza środowisko niż silniki spalinowe .
    3
    zgłoś
  • nina
    2017-10-12 19:45
    Te inwestycje firm zagranicznych jeszcze sciagnal do Polski jeszcze rzad PO , zasluga Morawieckiego jest kontynuacja.
    2
    zgłoś
  • Riddick
    2017-10-12 19:23
    Miała być druga Japonia, będzie Korea. Byle nie Północna, ale są różne prognozy polityków.
    0
    zgłoś
  • SZCZĘŚLIWY BOGATY SUWEREN
    2017-10-12 19:08
    mieliśmy (w PRL) mądry naród co w kilka lat odbudował z ruin kraj swoimi siłami i szarymi komórkami. na tyle ile pozwalał gospodarczy i ludzki potencjał niemal zrównany z ziemią i puszczony kominami z dymem. DZIŚ NIEDAWNY TZW. TRZECI ŚWIAT BUDUJE TU SWOJE INTERESY A MY DROPSA NIE WYPRODUKUJEMY I NIE SPRZEDAMY PÓKI NIE POZWOLI ZACHODNIE KORPOGANGI, BO WSZYSTKO IM ODDALI SOLIDARNI PATRIOCI .
    0
    zgłoś
  • Ob RP
    2017-10-12 19:05
    Mateuszek zaprawdę jest najwiekszym polonizatorem,przeciez Korea to też Polska bo akumulatory LiOn sa na wskros polskie,Koreanczycy tylko je opracowali.My bedziemy produkować w zgodzie zpolska mysla techniczna wymyslonym w naszym terytorim zamorskim
    4
    zgłoś
  • megi
    2017-10-12 18:55
    Kretyński historyk co naczytał się taniej literatury sensacyjnej ; technologia irozwój będzie od LG a polactwo będzie skręcać wyjdzie jak zawsze Rzeczypospolita Fornalska
    5
    zgłoś
  • j23
    2017-10-12 17:51
    A FUJ! Znowu w Wolnej Strefie Gospodarczej?! Co z VAT i PODATKAMI?! ;)
    2
    zgłoś
  • babcia
    2017-10-12 17:32
    NIe przesadzajmy z tym europejskim sercem. Do tago jeszcze BARDZO daleko i wogole nigdy sie nie stanie. A juz napewno nie z obecnym rzadem co to w Europie nie ma czego szukac..
    3
    zgłoś
  • kontestator
    2017-10-12 17:01
    Dlaczego wszystkie inwestycje są lokowane na zachodzie Polski ? Na wschód od Wisły też jest Polska.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • zatroskany
    2017-10-12 16:50
    Do gremlin , drogi kolego nie jest sztuką wejść na forum ,obrażać ludzi i być z siebie dumnym . Tutaj wszyscy wyrażają opinie i oto chodzi , jednemu się podoba, że będzie nowa Fabryka , drugi widzi ,że może to być zagrożeniem dla środowiska , bogate kraje z taką produkcją uciekają, jeszcze innym podoba się co robi minister Morawiecki, ilu ludzi tyle opinii. A pan wpadasz machasz szabelką i jesteś zadowolony z siebie jaki to jesteś mądry i jak im pokażesz jakimi są głupkami . Nie tędy droga ,jak będziemy tak dyskutować, to jako społeczeństwo zajdziemy na samo dno. Wypadałoby przeprosić i pracować nad swoim wyrażaniem opinii.Życzę powodzenia i miłego wieczoru.
    7
    zgłoś