Zniszczą Polskę, byle mieć euro
19 maja 2010Biznesmenów nie obchodzi, co stanie się z polską gospodarką. Dla nich liczy się tylko wprowadzenie euro, by nie tracić na różnicach kursowych. To, że kraj wpadnie w wielką recesję i pogorszy się koniunktura nie robi na prezesach dużych firm żadnego wrażenia.