Kierowca z pensją menedżera. Zarobki w branży wzrosną o połowę

Po wejściu w życie przepisów o delegowaniu zarobki w branży wzrosną o połowę lub więcej

wróć do artykułu
  • ~Truck Driver
    (2019-10-26 22:25)
    Jak narzekacie na zarobki to uczyć się głąby języka i próbować w Danii lub Norwegii. Tam kierowca Ciężarówki zarabia pomiędzy 11-16 tys zł / miesiąc
  • ~Zadowolony
    (2019-10-18 20:46)
    Przepraszam że będąc w pracy 23dni w miesiącu chciałbym godnie zarabiać .Przepraszam .Przepraszam.
  • ~Jakub
    (2019-10-17 12:59)
    Jakie 7-10tys? Wszędzie gdzie nie zapytasz na rozmowie to minimalna podstawa I albo ugadane na mordę dniowka albo km. Tylko w przypadku urlopu albo L4 płacą minimalną bo się przecież nie jezdzi. Zdolność kredytowa też liczona z minimalnej bo to jeat wynagrodzenie. Dieta jest za to że nie ma Cię w domu i na wydatki w trasie typu prysznic itp.
  • ~asdasd
    (2019-10-17 08:22)
    Normalna pensja to 4-5k za wyjazdy do UK. Skąd oni biorą te 7-10k?
  • ~Michu
    (2019-10-17 03:21)
    Jak 10tys na reke bedzie i od 8 podstawa normalne podejscie do kierowcy przerwy miedzy kursami 14godz i do wyboru noc/dzien lub co wekend to wracam z niemiec haha bo u sasiada sie da normalnie pracowac nie gonitwa wszystko na wczoraj choc juz duzo naszych przenioslo reguly z PL sefie sefie 200erykow wiecej i ja moge wiecej jezdzic w niedziele zaczynac w sobote konczyc to naszczescie nie wszedzie ale naszym przewoznikom daleko do panujacych warunkow w uni niestety.Takze ja sie bardzo ciesze juz zaden dziad trans nie przetewa
  • ~Niebedzie normalnie w pl
    (2019-10-17 02:52)
    Zapraszam do Sieradza woj.Łódzkie praca od km lub frachtu 7tys to w systemie 2 tyg w kabinie ,2 dni w domu na przelewie oczywiscie 1 przel.podst.2przel.ryczalty diety aw rzeczywistosci km z gwiazdami google nie z licznika.ludzie pracujja bo szafy do garnka niewlaża.20lat firma 40aut?jak to mozliwe?
  • ~Kierowca
    (2019-10-16 17:46)
    Pracodawcy cały cza narzekają na brak kasy ale nowy Mercedes jest A dlaczego kierowca ma zarabiać najniższą krajową plus dieta zachowujesz i co masz?? Brak diet brak kasy
  • ~Alex
    (2019-10-16 15:35)
    I bardzo dobrze jakoś Niemca stać placic. Tylko problem tkwi w tym że przeciętny Niemiecki pracodawca prze 10 lat dorobi się 20 tirów. A polski pracodawca prze 5 lat chciałby się dorobić 50 tirów i domu z basenem.
  • ~Endriu
    (2019-10-16 14:36)
    Czy ta umowa jest dwustronna ? Tzn. jeżeli do Polski wjedzie kierowca niemiecki, szwjcarski czy jakikolwiek zachodnioeuropejski, to będzie opłacany wg. polskich stawek ? Tak byłoby sprawiedliwie.
  • ~Torea
    (2019-10-16 13:15)
    Jak czytam te wypowiedzi " ekspertów " to nóż w kieszeni się sam otwiera. Teraz zarabiają 7tys.-10tys. Haha ....tak za cały miesiąc w trasie czyli 24 H w pracy z dala od rodziny i normalnego życia..żenada
  • ~kier
    (2019-10-16 10:46)
    A jakie stawki liczy sobie pracodawca kierowcy wożąc towary po Europie zach . Na pewno nie te polskie tylko dużo wyższe . To w czym problem .
  • ~iuhjnm
    (2019-10-16 09:55)
    Polska jest do tej pory potega w transporcie. Ile rodzin polskich przez to ucierpialo? Wydaje mi sie, ze nikt nie bedzie plakal, jak po drogach beda jezdzic obywatele innego kraju......