Sto tysięcy ludzi straci pracę przez błąd w ustawie

| Aktualizacja:

Żeby uniknąć przymusu zatrudniania na stałe pracowników z czasowymi umowami, firmy będą ich zwalniać. Okazuje się, że do zwalniania pracowników wcale nie potrzeba kryzysu. Wystarczy wadliwa ustawa.

wróć do artykułu
  • ~kaszanka-polska
    (2011-07-06 11:10)
    samym w sobie idiotyzmem jest regulowanie rynku pracy ustawami i kodeksami ... praca polega na umowie pomiędzy pracodawcą, a pracobiorcą i wtrącanie się do tego jeszcze organów państwa zakrawa na śmiech ...
  • ~$$$
    (2011-07-06 11:04)
    PO.je.bań.com idzie PERFEKCYJNIE tylko i wyłącznie OKRADANIE POLSKI I POLAKÓW!! TO JEST RYŻA MAFIA,TO MORDERCY!!! ONI NICZEGO NIE POTRAFIĄ OPRÓCZ NABIJANIA SWOICH KIESZENI! IDĄ...PO TRUPACH!!!
  • ~światowiec
    (2011-07-06 10:56)
    ładne to czerwone pudło! wszystko na wzór amerykański!!!
  • ~Lekarz chirurg.
    (2011-07-06 10:30)
    Wszystko co Platforma wymyśli jest FATALNE.Najnowsze rozporządzenie Min.Zdrowia-P.Kopacz o ROZLICZANIU SPECJALISTYCZNYCH USŁUG AMBULATORYJNYCH---UWAGA!UWAGA!!!---WYDŁUŻY KOLELKI DO SPECJALISTÓW I DRASTYCZNIE OGRANICZY DOSTĘP DO ZABIEGÓW MALEJ CHIRURGII/SZPITALE BĘDA ODMAWIAĆ,A W AMBULATORIACH NIE MA WARUNKÓW DO ICH WYKONYWANIA/.Rządzą nami totalni nieudacznicy!!!
  • ~Kacik
    (2011-07-06 10:17)
    To tych 100 tys. zwolnionych powinno teraz w wyborach oddać głos na Platformę Obywatelską i cieszyć się z ich ponownego wyboru, bo nie będą osamotnieni na bezrobociu.
  • ~piotrek
    (2011-07-06 10:13)
    Jednego nie rozumiem: dlaczego pracodawca nie mialby zatrudnic na stale osoby, ktora pracuje od 2 lat. Na logike jesli pracuje 2 lata to sie sprawdza. Poza tym ma juz spore doswiadczenie. Tak na logike pracodawcom powinno zalezec na dobrych pracownikach. Klopot w tym ze z logika to u polskich pracodawcow nie najlepiej.
  • ~Zygmunt Kamienski
    (2011-07-06 10:04)
    POLSKA PO -WEJSCJU W KAPITALIZM -COFNELA - zdobycze socjalne do 19 wieku WINA-1/ Wszystkich RZADZACYCH-- i TEGO -- wala -WALESY- -Narod wy walczyl Wolnosc - a on zniszcyl - CALY DOROBEK NARODU -- to SOLIDARNOSC-- teraz zostaly -tylko opilki - i to same smiecie/ BRAK PATRYIOTYZMU I ROZUMNEJ POLITYKI -DALEKIEJ ;;;PERESPEKTYWY DLA PL ///
  • ~Agi
    (2011-07-06 09:53)
    Ja już wyleciałam na umowę zlecenia...
  • ~oko
    (2011-07-06 09:33)
    Do debila -QQ- a kim jest ten twój Paligłup takim samym pajacem nieudacznym jak PO-PSL to on zniszczył razem z PO-PSL demokrację i normalnosć w kraju,to on prze trzy lata niszczył Polska scene polityczną i gospodarczą w kraju, takich drani powinno sie eleminować z zycia politycznego?na zawsze.
  • ~bruno
    (2011-07-06 09:09)
    Skąd macie te laski?
    Z biura ?
  • ~fargo
    (2011-07-06 09:05)
    Tusku znowu coś spieprzył. Czy będzie kiedyś w Polsce normalny rząd z wykształconych ludzi ???
  • ~mangusta Gdynia
    (2011-07-06 09:05)
    TO PO-KONTYNUACJA ZIELONEJ WYSPY !!!
  • ~Obserwator z kosmosu
    (2011-07-06 08:56)
    re ~obecny pracodawca2011-07-06 07:51
    nie odważysz się przyjąć nowych ?
    a tych samych nie przyjmiesz na nowo ?
    To ci podpowiadam -przyjmij -BĘDZIE WILK SYTY I OWCA CAŁA
  • ~Aboj
    (2011-07-06 08:56)
    To nie błąd to celowe działanie jak wrzawa wokół mordu na prezydencie, jak czystki w telewizji. przejęcie rzepy ,zbliżają się wybory wiadomo o co chodzi
  • ~Aboj
    (2011-07-06 08:55)
    To nie błąd to celowe działanie jak wrzawa wokół mordu na prezydencie, jak czystki w telewizji. przejęcie rzepy ,zbliżają się wybory wiadomo o co chodzi.
  • ~Thorvalus
    (2011-07-06 08:54)
    Ech wy, Polacy, głupi, zarozumiali ale zawsze wyżej s...ją niż d... mają!
  • ~Koziołek_Matołek
    (2011-07-06 08:43)
    "22 sierpnia mijają dwa lata od wejścia w życie ustawy antykryzysowej, która ograniczyła umowy czasowe do dwóch lat" --- czyli kolejny bubel DyzmoTuska!
  • ~bumelant
    (2011-07-06 08:28)
    Nie przez błąd w ustawie tylko przez pazerność tzw. pracodawców
  • ~QQ
    (2011-07-06 08:08)
    PO_PSL_SLD_PiS - na nich nie warto głosować.Od 20 lat ich reformy polegają głównie na zwiększaniu przywilejów i apanaży w miejscu pracy zwanym Sejm i Senat !
    Wolę zagłosować na PALIKOTA !
  • ~zelek_akuku
    (2011-07-06 07:59)
    powiedzmy sobie jasno rzadzenie przerasta mozliwosci tego rzadu