Dostaniesz madnat za zużyte baterie
20 sierpnia 2010 Rząd bierze się za ekologię. Każdy, kto wyrzuci starą baterię do śmieci, a nie do specjalnego pojemnika dostanie mandat. Już od pierwszego września inspektorzy ochrony środowiska będą mogli karać więc Polaków wysokimi karami.