Jeszcze nigdy nie powstało tyle nowych etatów. Ale firmy mają problem: brakuje rąk do pracy

| Aktualizacja:

Nigdy nie powstało tak dużo nowych etatów jak w pierwszym półroczu tego roku. Niestety, przedsiębiorcy mają poważny kłopot: brakuje rąk do pracy.

wróć do artykułu
  • ~Jm
    (2018-09-11 18:29)
    Propozycja pracy za 2100zl.jest urągające godności pracownika!!!!wstyd!!!!niech ci z góry sami się za takie pieniądze zatrudnią i nie obrażają ludzi
  • ~z pisu
    (2018-09-11 14:01)
    WSZYSCY FACHOWCY WYJECHALI , DZISIAJ W MARKECIE TO JEST KPINA A NIE PRACOWNIK.
  • ~Cicero.
    (2018-09-11 11:21)
    Teraz płaczecie?Trzeba było szanować POLSKICH pracowników i odpowiednio im płacić, a wy, niestety, wolicie niewolników i to przez was 2 miliony naszych rodaków wyemigrowało, gdyż macie WĘZA w kieszeni. Nie zadbaliście o swoich,to teraz nie sprowadzajcie nam ALKAJDĘ.Przez 30 lat działaliście z pseudo-liberałami na swoją własną korzyść, To teraz niech obudzi się w waszych sercach polski patriotyzm i odkręćcie to wszystko, gdyż pieniądze, niby najważniejsze, ale jak ich brak-to TRAGEDIA.
  • ~za te ochłapy niech francuz sam zapycha
    (2018-09-11 11:16)
    Za te ochapy nie będę pracował w markecie budowlanym jednej z francuskich dużych firm. Właśnie skladam wymówienie i wiem że też to chce zrobić duża część personelu. Nawet zachęty finansowe dla pracowników aby pomogły w zatrudnieniu znajomych nic nie dają,
  • ~dero
    (2018-09-11 10:20)
    Urabianie opinii publicznej trwa - jest masa pracy więc ściągajmy pracowników z Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki nie wspominając już o Ukrainie
  • ~Flint
    (2018-09-11 10:19)
    Podwzszcie pensje to ręce do pracy się znajda, wtedy każdy pracodawca będzie dbał o zatrzymanie dobrego pracownika by nie przeszedł do innej pracy. Wolny rynek.
  • ~tomek1
    (2018-09-11 10:06)
    Za 2100 brutto nie znajdziecie rąk do pracy - zacznijcie dobrze płacić to się znajdą w Polsce!
  • ~guest
    (2018-09-11 09:57)
    nikt nie chce płacić takich podatków. Ludzie wyjeżdżają. Zamiast zmniejszyć koszty zatrudnienia, nasi umiłowani przywódcy wolą sprowadzać... Azjatów.
  • ~z pisu
    (2018-09-11 09:55)
    ZA 3000ZŁ NETTO NIE RUSZAM SIĘ Z DOMU.
  • ~lon
    (2018-09-11 09:52)
    Jeszcze nigdy nie było tyle Ministrów , wiceministrów i urzędników rządowych i innych. Czym więcej komputerów , ułatwień, automatyzacji to zamiast mniej to coraz więcej urzędów i pracowników . Za PRL Urząd Miasta zajmował jeden budynek, dzisiaj pięć i ciasno.
  • ~lon
    (2018-09-11 09:49)
    Jak połowe zdrowego narodu wysłali na renty i emerytury to i brak rąk do pracy. Pracujących 50 % , a na zachodzie ponad 70 % . A dalsze grupy zawodowe szykuja się do wcześniejszych emerytur.
  • ~ARONN
    (2018-09-11 08:31)
    Przecież to żle dla Polski mówi KODowana opozycja i Niemiecki Dziennik !

Może zainteresować Cię też: