Koniec rocznych urlopów dla matek? Bruksela planuje zmiany w prawie

| Aktualizacja:

Kobiety stracą możliwość płatnej opieki nad dzieckiem przez 12 miesięcy od porodu. Każdy pracownik zyska za to dodatkowe dni wolne.

wróć do artykułu
  • ~grzes
    (2017-05-11 07:28)
    tak kurde na imigrantow to kasa jest a europejczyk to juz niedlugo wyginie
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-05-11 08:44)
    Przecież urlop dla kobiety NIE JEST PRZYMUSOWY, więc skąd PRZYMUSOWA troska o "wyrównywanie" szans kobiet na rynku pracy?!?!? EUROKOMUNA!!!!!
  • ~cewa
    (2017-05-11 08:37)
    Bruksela planuje też 5-ty rozbiór Polski
  • ~arti
    (2017-05-11 07:54)
    Jak mówiła Victoria Nuland "Fuck the EU" To jest wlasnie zdrowe podejscie do Brukseli i ich idiotyzmów.
  • ~JMK
    (2017-05-11 09:25)
    Należy jak najszybciej przewietrzyć tych nierobów,biurokratów z Brukseli.Im ciągle odbija palma. Jak nie z ogórkiem to z bananem,albo z sznurem do żelazka.
  • ~Hans Kloss
    (2017-05-11 07:35)
    Biała rasa ma wyginać
  • ~ślimak nie ryba
    (2017-05-11 08:19)
    UE swoimi dyrektywami sama się wykończy.
  • ~ba_ba
    (2017-05-11 09:13)
    W następnej dyrektywie urlop będzie przysługiwał tylko tym rodzinom, w których dziecko zostało urodzone przez ojca , Avanti UE!
  • ~mania
    (2017-05-11 09:13)
    Teraz widzimy jaki sort ludzi siedzi na stolkach w EU i decyduja o nas podatnikach.Nie mozna im zarzucic ze nic nie robia.
  • ~Cam
    (2017-05-11 03:02)
    Ale klamliey tytul
  • ~der europejczyk
    (2017-05-11 09:41)
    Następna dyrektywa pasożytów z Brukseli będzie nakazywała, że dzieci rodza kobieta i chłop na przemian, pardon partnerka i partner !!
  • ~ona
    (2017-05-13 19:50)
    kiedyś myślałam ,że tam są mądrzy ludzie a to kupa idiotów
  • ~JGK
    (2017-05-11 13:17)
    Noworodek powinien ssać pierś PRZYNAJMNIEJ przez rok! Czy dostanie to od ojca?
  • ~abcd
    (2017-05-11 11:08)
    Czy nie dziwi was fakt, że druga gospodarka w Europie opuściła UE? Zastanów się: czy to jest Europa, czy dyktatura ciemniaków?
  • ~pp
    (2017-05-11 10:19)
    to jest dobre : "Już dziś wymiar urlopu wypoczynkowego w naszym kraju należy do najwyższych w UE" - prosze najpierw spojrzec ile urlopu maja Francuzi, Belgowie a potem wciskac takie rzeczy
  • ~gh
    (2017-05-11 05:30)
    PO ciułała nie dała zwykłym ludziom i przegrała PiS rozdał i roztwonił naszą kasę i nie ma czym dzielić biedny z jednym dzieckiem nie ma 500 plus bogaty z ryczałtem ma na wszystkie dzieci .Azjaci też którzy się bogacą w Polsce na gwałt . Komu zaufać w następnych wyborach! Albo w ogóle niw pójść . Zwykły Polak robotnik jest najwięcej poszkodowany i emeryci którzy przerobili 40 lat i rocznik 57\58
  • ~Jawna depopulacja Europy
    (2017-05-11 11:10)
    Degradacja rdzennej ludności europejskiej postępuje dla nich zbyt wolno! Na dodatek Polacy bezczelnie mają zamiar zwiększyć przyrost naturalny! Toż to jest bezczelność! Teraz oboje rodziców będzie musiało stracić pracę po narodzinach dziecka. Nie żeby tam tylko jedno. Trzeba ich zniechęcić do posiadania dzieci widmem biedy i głodu!
  • ~zgryźliwy
    (2017-05-11 09:37)
    A wczoraj wszystkie "komenty" były na temat PIS że co ONI robią????- dziś że to UNIA. W tym przypadku przeciwnicy obecnego rządu nie mogą mieć nic przeciw. Wręcz przeciwnie-gdyby tej zmiany nie chciała obecna władza powinni poskarżyć się w Brukseli. Aż się dziwie że widzę tak dużo komentarzy negatywnych- na tym portalu??????
  • ~Adam23
    (2017-05-12 10:12)
    Bardzo dobry pomysł. Ojciec też człowiek, a nie tylko wół roboczy!
  • ~z sieci
    (2017-05-17 21:25)
    NIESTETY widać "NIEWIDZIALNĄ RĘKĘ" TUSKA, to szkodnik z natury ale jaki musi być w momencie zagrożenia, przekonał się kiedyś Dyr jego gabinetu Pan Michniewicz, który mimo, że nie chciał to "popełnił samobójstwo", to co On może wyczyniać zdając sobie sprawę z autorstwa "zagłady dinozaurów" jak i licznych przykładów zdrady Polski i ten drań szkodził i szkodzi, dokładnie wszędzie gdzie tylko mógł i może. Trzeba jednak otwarcie potwierdzić, że wszystkie zaszczyty jakie jako agent Tw "Oscar" osiągnął zawdzięcza absolutnemu zaangażowaniu w pracy dla Niemiec i trzeba zrobić dosłownie wszystko, aby jego przyszłość pokazała, że zbrodnia nie popłaca.

Może zainteresować Cię też: