Koniec rocznych urlopów dla matek? Bruksela planuje zmiany w prawie

| Aktualizacja:

Kobiety stracą możliwość płatnej opieki nad dzieckiem przez 12 miesięcy od porodu. Każdy pracownik zyska za to dodatkowe dni wolne.

wróć do artykułu
  • ~grzes
    (2017-05-11 07:28)
    tak kurde na imigrantow to kasa jest a europejczyk to juz niedlugo wyginie
  • ~arti
    (2017-05-11 07:54)
    Jak mówiła Victoria Nuland "Fuck the EU" To jest wlasnie zdrowe podejscie do Brukseli i ich idiotyzmów.
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-05-11 08:44)
    Przecież urlop dla kobiety NIE JEST PRZYMUSOWY, więc skąd PRZYMUSOWA troska o "wyrównywanie" szans kobiet na rynku pracy?!?!? EUROKOMUNA!!!!!
  • ~cewa
    (2017-05-11 08:37)
    Bruksela planuje też 5-ty rozbiór Polski
  • ~JMK
    (2017-05-11 09:25)
    Należy jak najszybciej przewietrzyć tych nierobów,biurokratów z Brukseli.Im ciągle odbija palma. Jak nie z ogórkiem to z bananem,albo z sznurem do żelazka.
  • ~Hans Kloss
    (2017-05-11 07:35)
    Biała rasa ma wyginać
  • ~ślimak nie ryba
    (2017-05-11 08:19)
    UE swoimi dyrektywami sama się wykończy.
  • ~mania
    (2017-05-11 09:13)
    Teraz widzimy jaki sort ludzi siedzi na stolkach w EU i decyduja o nas podatnikach.Nie mozna im zarzucic ze nic nie robia.
  • ~ba_ba
    (2017-05-11 09:13)
    W następnej dyrektywie urlop będzie przysługiwał tylko tym rodzinom, w których dziecko zostało urodzone przez ojca , Avanti UE!
  • ~Cam
    (2017-05-11 03:02)
    Ale klamliey tytul
  • ~der europejczyk
    (2017-05-11 09:41)
    Następna dyrektywa pasożytów z Brukseli będzie nakazywała, że dzieci rodza kobieta i chłop na przemian, pardon partnerka i partner !!
  • ~gh
    (2017-05-11 05:30)
    PO ciułała nie dała zwykłym ludziom i przegrała PiS rozdał i roztwonił naszą kasę i nie ma czym dzielić biedny z jednym dzieckiem nie ma 500 plus bogaty z ryczałtem ma na wszystkie dzieci .Azjaci też którzy się bogacą w Polsce na gwałt . Komu zaufać w następnych wyborach! Albo w ogóle niw pójść . Zwykły Polak robotnik jest najwięcej poszkodowany i emeryci którzy przerobili 40 lat i rocznik 57\58
  • ~JGK
    (2017-05-11 13:17)
    Noworodek powinien ssać pierś PRZYNAJMNIEJ przez rok! Czy dostanie to od ojca?
  • ~zgryźliwy
    (2017-05-11 09:37)
    A wczoraj wszystkie "komenty" były na temat PIS że co ONI robią????- dziś że to UNIA. W tym przypadku przeciwnicy obecnego rządu nie mogą mieć nic przeciw. Wręcz przeciwnie-gdyby tej zmiany nie chciała obecna władza powinni poskarżyć się w Brukseli. Aż się dziwie że widzę tak dużo komentarzy negatywnych- na tym portalu??????
  • ~pp
    (2017-05-11 10:19)
    to jest dobre : "Już dziś wymiar urlopu wypoczynkowego w naszym kraju należy do najwyższych w UE" - prosze najpierw spojrzec ile urlopu maja Francuzi, Belgowie a potem wciskac takie rzeczy
  • ~abcd
    (2017-05-11 11:08)
    Czy nie dziwi was fakt, że druga gospodarka w Europie opuściła UE? Zastanów się: czy to jest Europa, czy dyktatura ciemniaków?
  • ~ona
    (2017-05-13 19:50)
    kiedyś myślałam ,że tam są mądrzy ludzie a to kupa idiotów
  • ~Jawna depopulacja Europy
    (2017-05-11 11:10)
    Degradacja rdzennej ludności europejskiej postępuje dla nich zbyt wolno! Na dodatek Polacy bezczelnie mają zamiar zwiększyć przyrost naturalny! Toż to jest bezczelność! Teraz oboje rodziców będzie musiało stracić pracę po narodzinach dziecka. Nie żeby tam tylko jedno. Trzeba ich zniechęcić do posiadania dzieci widmem biedy i głodu!
  • ~autor nieznany
    (2017-05-11 11:34)
    dziwne, ze do tej pory ue nie uznala zwiazkow heteroseksualnych za forme zacofania, do tego, jest nieprawda , ze poniewaz polowa poslow w ue, to ciepli chlopcy, ma to jakis wplyw na decyzje unijne. poprostu europie potrzebni sa mlodzi, dobrze zbudowani sniadzi chlopcy, gotowi na kazda nowoczesnosc integracyjna. autentyczne pytanie w niemieckiej prasie - "jak to sie stalo ze zostal pan hetero" - koniec cytatu
  • ~z sieci
    (2017-05-17 21:25)
    NIESTETY widać "NIEWIDZIALNĄ RĘKĘ" TUSKA, to szkodnik z natury ale jaki musi być w momencie zagrożenia, przekonał się kiedyś Dyr jego gabinetu Pan Michniewicz, który mimo, że nie chciał to "popełnił samobójstwo", to co On może wyczyniać zdając sobie sprawę z autorstwa "zagłady dinozaurów" jak i licznych przykładów zdrady Polski i ten drań szkodził i szkodzi, dokładnie wszędzie gdzie tylko mógł i może. Trzeba jednak otwarcie potwierdzić, że wszystkie zaszczyty jakie jako agent Tw "Oscar" osiągnął zawdzięcza absolutnemu zaangażowaniu w pracy dla Niemiec i trzeba zrobić dosłownie wszystko, aby jego przyszłość pokazała, że zbrodnia nie popłaca.

Może zainteresować Cię też: