Rośnie liczba milionerów w Polsce. To dobra wiadomość dla rządu

| Aktualizacja:

W 2017 r. ponad 25 tys. osób osiągnęło dochód przekraczający milion złotych. Dane te udostępniły DGP izby administracji skarbowej – są one w pełni wiarygodne, ponieważ opierają się na deklaracjach PIT złożonych przez osoby fizyczne.

wróć do artykułu
  • ~sambucus
    (2018-07-31 09:03)
    Zawsze ze wzrostem milionerów rosną liczby ludzi przez nich ograbionych czyli biedaków, czego odbiciem jest stale skracająca sie średnia zycia Polaków. Faktycznie jest sie z czego cieszyć.
  • ~Bersi
    (2018-07-31 02:01)
    KOD-ziarze tego nie wytrzymaja... Spala sie ze wscieklosci.
  • ~nie wiem ,czy dobra wiadomosc
    (2018-07-30 23:16)
    Tylko sama afera Amber Gold i reprywatyzacyja w Warszawie dostarczyla wielu miliarderow . O aferach w innych miastach nie wspomne.
  • ~komprador z pcimia
    (2018-07-30 16:03)
    My też mamy swojego milionera !
  • ~kreatywne_okradanie
    (2018-07-30 16:02)
    Połowa z nich to towarzysze z PiS zatrudnieni w SSK, którzy podnieśi sobie wynagrodzenia bo im się q rwa należało.
  • ~Git88&
    (2018-07-30 14:59)
    No super ! Będzie kogo okradać ! Podatkami zaraz coś wymyśla !!! Już gadają ze prąd trzeba opodatkować !!! Zaraz będą od Ukrainy kupować po zawyżonych cenach aby taki amerykański gaz spłacać !!
  • ~Cyklon-B
    (2018-07-30 12:12)
    W USA miałem dwie spółki LLC mogące zatrudniać do 999 i mogące mieć 999 udziałowców a rozliczałem się jak osoba fizyczna - całą firmę -chyba o to chodzi w tym artykule.
  • ~jak żyć
    (2018-07-30 11:56)
    To smutne, bo jeżeli przy tej samej ilości pieniędzy które posiadali obywatele teraz zostały przejęte przez grupę osób to reszta została biedna,oszukana przez państwo które źle zarządza i nie dba o wszystkich a tylko o wybrane grupy ludzi. Emeryci którzy wcześniej odeszli z pracy mieli po 1200 zł emerytury i mogli z niej dobrze żyć gdy średnia płaca wynosiła 2500 teraz średnia jest drugie tyle a emerytowi dali 70 zł więcej.
  • ~z pisu
    (2018-07-30 10:12)
    ZMOWA PŁACOWA, A BIEDNYCH PRZYBYWA.
  • ~dasa
    (2018-07-30 09:33)
    Nie używajcie określenia "podatek solidarnościowy" tylko "danina solidarnościowa". Przecież ten rząd obiecał, że żadnego podnoszenia podatków nie będzie! Więc broń Boże nie podatek. Do tego dodatkowa opłata w cenie benzyny, bynajmniej nie podatek, wzrost cen gazu, elektryczności i wielu innych. I 500+ jakoś coraz bladziej na tym tle wypada ale co z tego, nadejdą wybory i znów PiS sypnie narodowi jego własnej kasy a naród zagłosuje jak Partia nakaże.
  • ~coco
    (2018-07-30 08:17)
    System partyjno-ogligarchiczny się rozwija. Bogacą się członkowie partii pousadzani na lukratywnych posadach, lud biednieje.
  • ~dzień bez SKOK-u to dzień stracony
    (2018-07-30 08:08)
    Być pi siorkiem to jednak trudne zajęcie, wymyślać łgarstwa na zamówienie - a to dobra zmiana musiała się ujawnić i rozliczyć ze skarbówką, dlatego dopiero teraz wypłynęły dane
  • ~MILION BO ZA MILIONY CIERPIĘ
    (2018-07-30 08:03)
    A SUWEREN W SWOIM CHRZEŚCIJAŃSKIM PODEJŚCIU DO ŻYCIA ODDAŁ CAŁY SWÓJ MAJĄTEK JAKI WYPRACOWAŁ W PRL I MIAŁ BYĆ SPRAWIEDLIWIE PODZIELONY (PO 100 MILIONÓW) , BARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM BANDYTOM I BIZNESMENOM NIEMAL ZABIEDZONYM NA ŚMIERĆ W PRL. PODOBNIE JAK SOLIDARNI DZIELNI OBROŃCY PROLETARIATU .
  • ~Amus
    (2018-07-30 02:22)
    88% wśród tych milionerów to rodzinki Morawieckich, Suskich, Mazurków i innych wysłanych przez PZPRPIS na bogate stołki do PZU, Energy i innych przedsiębiorstw skarbu państwa o Orlenie nie wspomnę. Tak rozwija się kasta pisowskich ludzi, ludzi grabiących pieniądze ze swojej "ukochanej ojczyzny" wywożąc je na Kajmany, do Szwajcarii tudzież do swojej prawdziwej ojczyzny za Bugiem w rejon Uralu czy też Kamczatki. Pazdravlayem s dniom prazdnika 22 lipca, bo to święto PZPRPIS.
  • ~Gfykj
    (2018-07-30 02:18)
    To chyba wszystkie rodziny z totalnej opozycji no było się czym podzielić te 300 000 000 000 zł no trzeba wspomnieć o rudym też on też ma dużą rodzinę
  • ~@realdonaIdtrump
    (2018-07-29 23:40)
    UBywatelom chyba kiszka z zazdrości pęknie, ale lewacki syf się nam szykuje
  • ~Zepp
    (2018-07-29 23:14)
    Większość z nich jest na ciepłych posadkach w spółkach skarbu państwa?
  • ~Donaldinio Adolfowitz Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-07-29 23:06)
    o żesz $oros jego mać, jak to się mogło stać. Miały być przeca chu.. du.. i kamieni kupa.
  • ~WT
    (2018-07-29 20:40)
    W Wenezueli też ilość milionerów rośnie. A więc niech nasz rząd napędza inflację.
  • ~katolik i PiSowiec!
    (2018-07-29 20:38)
    dobrze! będzie zkogo sciongać na niepełnosprawnych i inne KODowskie by dło!

Może zainteresować Cię też: