4 mln Polaków nie zapłaci podatku PIT, jeśli ziści się zapowiedź Andrzeja Dudy

| Aktualizacja:

Dziś osób, które mają za niski dochód, by go opodatkować, jest 1,8 mln. Po podwyżce kwoty wolnej od PIT do 8 tys. zł będzie ich o ponad 2 mln więcej - takie wnioski płyną z danych Ministerstwa Finansów.

wróć do artykułu
  • ~POdatki
    (2015-07-15 07:54)
    peło i ich sponsory i kumple z korporacji i tefalenów chcą aby banki i korporacje DALEJ nie płaciły POdatków . A za nich DALEJ mają płacić POdatki ich pracownicy smieciowi i emeryci
  • ~mix
    (2015-07-15 06:46)
    A po ew. wygranych wyborach na jesieni, jak już otumaniony lud to kupi, powiedzą łojojłojoj, przez to PO nie da sie niczego wprowadzić, przeciez po nich zostały ruiny i zgliszcza, starczy jedynie na pomniki i dotacje dla toruńskiej szczujni. i tak wykiwaja ten prosty, polski ludek kościelno-wiejski.
  • ~moher.i
    (2015-07-15 07:30)
    To jest nie do przyjęcia, równowaga budżetu musi być zachowana, wszyscy maja równe prawa, w dostępie do raju pozwalającego uniknąć podatków też, a głodne dzieci i emeryci bez lekarstw nawet do tego lepszego - prawdziwego.
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-07-15 09:17)
    Oderwać PO od władzy,to jedyny ratunek dla Polaków.
  • ~gościu
    (2015-07-15 09:01)
    Z tego wynika,że około 4 mln Polaków ma miesięczny dochód w wysokości 666,67 zł.Ludzie żyjący za kwotę dwukrotnie mniejszą niż minimum socjalne płacą podatki-wstyd i zgroza.
  • ~batman
    (2015-07-15 09:10)
    z tych wyliczen wynika ze około 4 mil Polaków zarabia brutto około 800 zl na miesiąc narwszcie przez przypadek wychodzi szydlo z worka a propaganda trabi zupełnie co innego ,ze przeciętne wynagrodzenie to ponad 4 tys zl.
  • ~z
    (2015-07-15 08:45)
    chcecie nie wierzcie ale ja jedno z obiecywanych 3 mln mieszkań mam - jak zamknę oczy .
  • ~jasiek
    (2015-07-15 08:41)
    PIT jest podatkiem najbardziej szkodliwym, bo jest nałożony na pracę. Im więcej ludzi będzie z niego zwolnionych, tym lepiej. Najlepiej go zlikwidować.
  • ~dojrzały
    (2015-07-15 10:17)
    Dla POpaprańców wszystko co moze im uszczuplić w portfelu jest niekonstytucyjne. Podwyższoną kwotę wolną od podatku powinni uzyskać ci których dochód na osobę nie przekracza średniej krajowej, pozostali stosownie do zasobności portfela. Ale któż będzie się ci3eszył jak ogranicza sie mu dostęp do koryta???
  • ~Bulba
    (2015-07-15 09:21)
    I dobrze, o tyle żyje w nędzy.
  • ~xxx
    (2015-07-15 08:01)
    Rządy platfusów doprowadziły POlskę do ruiny! Zadłużenie pond bilion zł!!! Teraz żadna siła nie wyciągnie POlski z tego szajsu w który wpakowało PO Polskę w ciągu ośmiu lat swoich rządów!! Konkrety głuPOty platfusów 1 wypłata międzynarodowemu oszustowi Eureco 15 miliardów odszkodowania!!! 2. budowa pustostanów, czyli stadionów i innych obiektów, które nie zarabiają na siebie i trzeba je utrzymywać z dotacji budżetowych!!3 idiotyczne zakupy PENDOLINO , śmigłowce Airbusa!! Rządy PO to " h..doopa i kamieni kupa"
  • ~Socjolog
    (2015-07-15 12:05)
    Czytając komentarze gospodatczo - polityczne, w gazetach,radiiu i tv,zastanawiam się co za bałwany zabrali się za publicystykę medialna.Od ponad 20 lat,publicystyka to kloaka wiadomości i głupawa propaganda.Społeczeństwo w wolnej Polsce ,zostało zepchnięte do roli ciemnego ludu,mającego wykonywać to co media im wtłaczają do głów.Autor artykułu z zachwytem pisze,że gdy duda zacznie rządzić to ziści się sen Polaków,którzy nie zapłacą podatku przy dochodach poniżej kwoty 8 tyś zł. Amnezja autora jest tak wielka,że słowem nie wspomni,z czego duda pokryje te i inne obietnice,liczone na kwote setek miliardów zł.Autor nie opiera się na faktach lecz na wypowiedzi jakiegoś nowaka z pis.Takich Nowaków w Polsce którzy maja włase zdanie,są setki tysięcy,i prawie każdy ma na dany temat swoje,odrębne zdanie.Przedstawiony fakt,dowodzi że media polskie,w tym i dziennik,pl,nie przestrzegają prawa prasowego i uprawiają ogłupiającą propagandę.
  • ~misia
    (2015-07-15 17:58)
    A po ile teraz ośmiorniczki. Czy mogę zapłacić służbową kartą?
  • ~Dama Pik
    (2015-07-15 15:37)
    jednym słowem wszyscy nie będą placili podatku od 8 tysięcy.
    I ci bAAAArdzo bogaci

    GŁUPOTA!

    jak zwykle jedni będą mieli na chleb a drudzy na kawior
  • ~Ela
    (2015-07-15 09:58)
    Jarek nie jest wiarygodny bez względu na to pod jaką postacią się ujawnia. Ja dziękuję za narodowy socjalizm, znam go z historii..!!!
  • ~sprawiedliwosc
    (2015-07-15 19:17)
    Najpierw trzeba w Polsce zniszczyc pasorzytnicza i bezproduktywna biurokracje bo to ana ciagnie na dno caly kraj ta banda nierobow
  • ~Co za głupota!
    (2015-07-15 10:06)
    Ci co maja niskie emerytury czy wręcz rety to nie odprowadzali składek ponieważ tego unikali i byli krętaczami. Teraz milionerki np.: Rodowicz, Tyszkiewicz nie będą płacić podatków od swoich emerytur.
    To taki sam pomysł (PIS) jak wykup mieszkań za symboliczną złotówkę które wykupili przede wszystkim swoje służbowe darmowe mieszkania wszyscy parszywi sbecy, MO, sędziowie, prokuratorzy etc. na wypasionych emeryturach żyjący jak pączki w maśle!!!
    Jak się za coś nie zapłaci to się tego nie szanuje.
  • ~Mark
    (2015-07-15 15:00)
    Hej Polacy złote ptacy wy nie bójcie się.
    Ma miliardy dla was Duduś podzielcie się .
  • ~wyborca
    (2015-07-15 10:38)
    Głosuję na PIS . Partia Oszustów z kopaczową na czele nie zrobi mi już wody z mózgu - mogą mówić na PIS co im się żywnie POdoba - i tak tego już nie kupię ! POLACY - nie dakcie się już nabrać tej oszustce i aferzystom z Partii Oszustów - to są znowu obietnice bez POkrycia ! Zauważyliście, że wszelkie inwestycje gospodarcze i socjalne są odsunięte w czasie 2016 -2020 ? Wiecie dlaczego ? To proste - obiecują wszystko bo boją się utraty władzy - a kopara szczególnie . Z czego spłaci te wszystkie swoje kredyciki - kiedy znajdzie się POza POlityką ! Lepiej się ośmieszać i łudzić się, że POlacy to kupią ! Wolne żarty pani lekarko z Szydłowca!
  • ~ewa koby
    (2015-07-15 18:56)
    nie ma opcji dla luksemburskich zlodzieji podatkow i brukselskiego bezprawia ala oznajmianie prawa ps wszyscy politycy i miliarderzy czytaj pracodawcy grupa siedza w mona co tam maja 0 podatku ewa koby tez tak chce i kazdy z nas

Może zainteresować Cię też: