Elektryzująca inwestycja za 6 mld zł powstanie w Polsce. Morawiecki: Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą

| Aktualizacja:

Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą – uważa wicepremier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~Pin Up
    (2017-10-12 11:13)
    I w ten sposób powstała 3 Korea - Zachodnia.
  • ~hyzio
    (2017-10-12 11:15)
    to nie będzie kolejna montownia śrubek.... myślałem, że śrubek się nie montuje
  • ~Rozbawiony
    (2017-10-12 11:27)
    A do roboty sprowadzą robotników z Bangladeszu?
  • ~Natalia
    (2017-10-12 11:34)
    Morawiecki to łebski gość. Oby jak najdłużej był szefem dospodarki. Takich w Polsce niewielu, bardzo niewielu.
  • ~Kirczak
    (2017-10-12 11:59)
    Więcej nam potrzeba takich Morawieckich..młodych, inteligentnych i doskonale wykształconych i patriotów. Stare Dziady jak Bydgoszczu i Tusek na emeryturę..i moorda w kubeł !
  • ~Po-lactwo
    (2017-10-12 12:05)
    Jeśli już, to nad Odrą.A Koreańczyków zachęciły na inwestycje popszednicy
  • ~gress
    (2017-10-12 12:10)
    co na to balcerek ????
  • ~bernard
    (2017-10-12 12:32)
    W okolicach Wrocławia nie ma już pracowników, zakłady powinny powstawać w centralnej (Radom, Kielce) i wschodniej Polsce.
  • ~im
    (2017-10-12 12:44)
    obce inwestycje wchodzą do polski a morawiecki krzywa twarz się cieszy że nas zauważył jpmorgan coś tu nie gra a bez śrubek morawiecki to nie zbudujesz żadnego auta
  • ~Henku
    (2017-10-12 14:09)
    A ja myslalem, ze Pisdziele to tacy patrioci. Tu w internecie pisdziel pisza: repolonizacja mediow, przemyslu, a nasz Piski rzad sprowadza once koncerny do Polski! I to znowu ta obluda i zaklamanie! No, ale ciemny narod widzi tylko to co chce widziec!
  • ~kk
    (2017-10-12 14:15)
    A jaki ta produkcja będzie miała wpływ na nasze środowisko?
  • ~777
    (2017-10-12 14:18)
    Oczywiscie Koreanczycy oddadza opracowana przez siebie za setki milionow technologie polaczkom :-). Morawiecki, przyjmij do wiadomosci, ze to jest kolejna montownia. Tylko elektorat PiSdowski moze myslec, ze azjaci to sa kretyni, ktorzy oddadza cala wiedze o produkcie :-). Widac, ze geniusz slajdowy wszystkie inwestycja powstajace za czasow PiSomatolow uwaza za innowacyjne. LG Chem nie przyszedl z powodu PiS, tylko dlatego, ze zainwestowali mnostwo kasy w Kobierzycach. Taki propagandowy syf mozecie zenic u Rydzyka.
  • ~kk
    (2017-10-12 14:19)
    Mieliśmy nie być tanią siłą roboczą dla zachodnich koncernów a one miały nie wywozić kapitału z Polski, Mieliśmy gospodarkę oprzeć o polski kapitał a zyski zostawić w kraju, mieliśmy!!!!!!!!
  • ~kosmos
    (2017-10-12 14:23)
    Tak trzymac ido przodu zmiazdzyc targowice niech juz wiecej nie podniesie swojego podlego lba.
  • ~kra
    (2017-10-12 14:46)
    Wczoraj w TVN24 Rostowski nie zostawił na Morawieckim suchej nitki. No i komu tu wierzyć ???
  • ~Finn
    (2017-10-12 14:57)
    Firma bedzie z Korei Poludniowej, a robotnicy beda przyslani z Polnocnej, tak jak to juz bylo. Robotnicy pracowali jak niewolnicy, rzad z Polnocnej zgarnial forse, a Pis to wszystko poblogoslawil! To prawda! Pis myslal , ze sie nie wyda, ale dzisiaj niczego nie ukryjesz, nawet w Korei Polnocnej! Bo internet dotrze wszedzie!
  • ~moromi
    (2017-10-12 14:57)
    Produkcja baterii litowych, to samo zdrowie. Za Wikipedią: "Lit jest żrący i wymaga stosowania środków zabezpieczających przed kontaktem metalu ze skórą. Wdychanie pyłu litowego lub związków litu (zwykle zasadowych) początkowo powoduje podrażnienie nosa i gardła, natomiast dłuższa lub intensywniejsza ekspozycja na pył może spowodować powstanie płynu w płucach, prowadząc do obrzęku płuc. Metal sam z siebie prezentuje sobą zagrożenie ze względu na powstawanie żrącego wodorotlenku litu w kontakcie metalu z wilgocią ze skóry." Nikt kto myśli tego g ... na nie chce na swoim terytorium. Jest się z czego cieszyć.
  • ~WERT
    (2017-10-12 15:01)
    badania beda robic przy lini produkcyjnej- TO NOWY POLSKI MODEL BADAWCZY- A MOZE BADANIA PRZEZ SEN TAKZE ???
  • ~WERT
    (2017-10-12 15:05)
    I NAPISZCIE O SUKCESACH MORAWIECKIEGO W SLUZBIE ZDROWIA- JAK ZABNKRUTOWAC 500 SZPITALI - A INNYM SWIADCZENIODAWCOM JAK TOLEROWAC NIE PODNOSZONE OD 10 LAT KONTRAKTY
  • ~wawa