Niższe podatki? Premier Tusk nie owija w bawełnę

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk opowiedział się w czwartek za "głęboką korektą" prawa o zamówieniach publicznych, która pozwoli na ich uproszczenie. Tusk nie wykluczył obniżenia stawki VAT w roku 2014, przyznał też, że nie wygrał w ciągu ostatnich czterech lat "bitwy o deregulację".

wróć do artykułu
  • ~kim lem ing
    (2011-09-22 20:40)
    Dżizas, jaki on naiwny...
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-22 21:02)
    "Jak dodał, rozważa też budowę sieci średniej wielkości elektrowni gazowych."
    No, no, gdzie polski gaz będziemy odkupywali od rosjan po wyższej cenie. Ten pan po prostu nie ogarnia gospodarki Polski, albo mu to wisi, albo robi to celowo. I jedno i drugie zasługuje co najmniej na POspolity kryminał.
  • ~sanepid
    (2011-09-23 12:32)
    Tego ... to nie da się w nic zawinąć i tak będzie cuchnęło na całą Europę .
  • ~ZAWIEDZIONA NA OBECNYM RZADZIE
    (2011-09-23 08:56)
    JEST TAKIE PRZYSLOWIE POLSKIE-" OBIECANKI CACANKI,A GLUPIEMU RADOSC"
    TUSK 4 LATA TEMU OBIECYWAL SPOLECZENSTWU, ZE ZA JEGO RZADOW BEDA ROSLY GRUSZKI NA WIERZBIE, A TERAZ OBIECUJE, ZE NA TOPOLI BEDA ROSLY BABANY- OCZYWISCIE TO WSZYSTKO TO PRZENOSNIA, ALE JA NIE WIERZE W ANI JEDNO JEGO SLOWO...
  • ~Idzi
    (2011-09-22 22:59)
    Ten cudak kpi sobie ze społeczeństwa.Na szczęście mamy swój rozum.
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-22 22:43)
    I pomyśleć, że te PełO ma cztery takie wysokiej jakości "wesołe autobusy" za kasę podatników. Dobrze się bawią, a w Polsce strefa bidy rośnie odwrotnie proporcjonalnie do ilości "wesołych autobusów" oreklamowanych PełOwskimi napisami. Pytanie ; gdzie tu różnica między PO, a PZPR ? I jedni, i drudzy "walczyli" o dobro ludu pracującego, a sami żyli POnad stan za kasę tego ludu, jak pączki w maśle ?
  • ~Ten gostek znowu obiecuje czy ktos jescze w Polsce
    (2011-09-22 22:13)
    wierzy w jakiekolwiek slowoi wypowedziane przez Tuska ?
  • ~zorro
    (2011-09-22 21:58)
    Chłopie schowaj się gdzieś - daj odsapnąć ludziom.
    Przecież ja bym się bał dać Ci popilnować rower przed sklepem.
    A Ty ciągle -- ja zrobię to, albo tamto - człowieku - opamiętaj się!
    Co zrobisz? z kim ? Przecież Ty nawet nie wiesz kto Cię pierwszy
    okradnie.
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-09-22 21:56)
    DONALD TUSK OPOWIADAJĄC SWOJE BREDNIE ŚMIEJE SIE
    LEMINGOM W TWARZ .
    WYSTARCZY SIĘ DOBRZE PRZYJRZEĆ.
    GDY JUŻ MA WYBUCHNĄĆ ŚMIECHEM PLUJE NA SŁUCHAJĄCYCH GO LEMINGI.
    A TE ROZGLĄDAJĄ SIĘ WKOŁO I KRZYCZĄ
    PANIE PREMIERZE DESZCZ PADA.
  • ~Łowca POwskich jeleni
    (2011-09-22 21:24)
    Oddaj władzę PIS - obniżenie podatków nie jest możliwe? Przekonamy się.
  • ~hej
    (2011-09-22 22:28)
    Teraz kombinuje - a co on robił przez te 4 lata swojego nierządu?Komu on chce te następne kłamstwa wcisnąć?.Nie damy się ponownie oszukać.Najpierw ludzi znieważał,a teraz jeździ Matołbusem i szuka głupiego do pary.
  • ~us/can
    (2011-09-22 20:57)
    Tatko jak pzecytal wypowiedz tego egzemplaza to jape rostwozyl ze zdziwowania sie i powiedzial ze dziecko nami zadzi. Mamuska az uklekla
    ze nas takie scescie spodkalo, co egzemplaz wyjdzie przed telewizor
    to nowa bajecka i wsyskie dzieci z podworka wola, rodzice to ludzie po cterdziesce i ciazko im w bajki uwiezyc. Tylko dziadzio sie podrapal po siwej glowie i powiedzial ze Andersen to pikus. Ale ja tam Donka lubie w gale
    jak pzywali z 30 meterow w okno bramy to nie ma bramkaza i dziura w siacie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-09-23 09:10)
    Czytam komentarze i zastanawiam sie, dlaczego PiS tak bardzo boi sie Polaków. Dlaczego PiS boi sie narodu i wysokiej frekwencji?
    Odpowiedz moze byc tylko jedna...
    Wystarczy przeczytac statut PiS, zeby stwierdzic, ze ta sekta nie ma nic wspólnego z demokracja...
    W PiS jest zamordyzm, który Kaczynski i jego czopki chca wprowadzic w Polsce.
    Widocznie prezes Jaroslaw K. z tesknota wspomina czasy, kiedy PZPR dala jego rodzince wille i zapewnila przygode z filmem, gdy inne dzieciaki nie mialy co jesc.
    Po ostatnich, przegranych wyborach prezydenckich, Kaczynski wyprowadzil na ulice ludzi z pochodniami..
    W ten sposób "uszanowal" wole narodu..
    Tylko totalnie slepy i zacietrzewiony czlek moze, glosujac na tego lobuza, powierzyc mu los swój i swojej rodziny. Przed wyborami Jaroslaw K. zaklada maske..
    Po wyborach maska spada i plona pochodnie. No ilez trzeba wyborów, zeby naród rozpoznal szalenstwo???

    Jarek matole twój poziom to kibole!
    "Dla mnie raz dane slowo jest swiete i sadze, ze dla koalicjantów takze.”
    Jaroslaw Kaczynski, “Zycie Warszawy”, 10 lipca 2006

    W zadnym wypadku nie zostane premierem, jesli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Bylaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie spoleczenstwo.”
    Jaroslaw Kaczynski, 10.2005

    RMF FM: Czy w przyszlej kadencji Sejmu bedzie mozliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi majacych klopoty z prawem ? Lech Kaczynski: “Nie ma takiej mozliwosci. PIS jest partia ludzi praworzadnych, którzy daza do rozliczen krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu tocza sie sprawy sadowe. To jest sprzeczne z idealami PIS”.
    RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przyklad Andrzej Lepper gdyby staral sie o fotel marszalka jest niemozliwe?
    Lech Kaczynski: “Nie ma takiej mozliwosci. Najwyzsze funkcje w panstwie musza sprawowac ludzie czysci jak lza. Andrzej Lepper udowodnil, ze ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.”
    Marzec 2005 rok / antena RMF FM
  • ~zosia
    (2011-09-22 20:56)
    Oczywiście wszystko BĘDZIE...
    Ale panie Tusk, oprócz Peru, Wietnamu, Indii, zostało jeszcze tyle wycieczek
    do zaliczenia.
    Świat jest przecież taki piękny...
  • ~lis
    (2011-09-22 20:48)
    on sie wysmiewa z ludzi ze daja sie nabierac na jego gatke
  • ~lis
    (2011-09-22 20:46)
    na tej fotce widac jak sobie szydzi z wyborcow ,a w duch sobie mysli tylko wtedy i tylko jak zajde na piechote do nieba ,ale i tam sie nie nadaje bo by rozprawiczyl swintych ,choc juz i tak ich POwalil na lopatki
  • ~lis
    (2011-09-22 20:44)
    a czy ktos spytal donka kiedy on wlasciwie klamie, teraz ,czy jak 2007roku przejmowal wladze,a tych krotkich dowciPOw slyszalem juz na peczki nie tylko od samego donka ale tez bronka ,jacusia i calej platformy
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2011-09-22 20:39)
    Jest szansa na niższe podatki?
    Za Tuska? NIGDY!
  • ~Wacuś Młody Artysta
    (2011-09-22 20:38)
    A 9-go TuskoMatoły na śmietnik !

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    W ten sposób możesz bracie przejechać Europę.
    Gdzie szosy biała nić, tam smiało bracie wyjdź.
    I nie martw się co będzie potem.
    Ref:
    TuskoStop, TuskoStop, wsiadaj bracie dalej hop.
    Rusza wóz, będzie wiózł,
    Będzie wiózł nas dziś ten wóz.

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    Hej udał się nam dzisiaj, wóz ten i jego szofer.
    Choć deszcz zaczyna mżyć, nam szosy biała nić
    Ucieka wciąż pod kół galopem.

    Ref:
    TuskoStop, TuskoStop, wsiadaj bracie dalej hop.
    Rusza wóz, będzie wiózł,
    Będzie wiózł nas dziś ten wóz.

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    Cóż dla nas znaczy pociąg na spółkę z samolotem.
    Gdzie szosy biała nić, tam chce się bracie zyć.
    Czy naprzód jedziesz, czy z POwrotem.
  • ~DONALD DYZMA z MATOŁ - LANDII
    (2011-09-22 20:38)
    NASTĘPNE SRANIE W BANIE THUSKA ŁGARZA

Może zainteresować Cię też: