Dziennik Gazeta Prawana logo

Sprzedaż drewna po nowemu

18 października 2011, 11:27
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Sprzedaż drewna po nowemu
Shutterstock
Lasy Państwowe zwiększą pozyskiwanie drewna do 37 mln m3 w 2020 roku z 33 m3 obecnie - napisał resort środowiska w odpowiedzi na interpelację poselską.

"Pozyskanie drewna w Lasach Państwowych corocznie zwiększa się w sposób naturalny i wynosi aktualnie ok. 33 mln m3. W 2020 r. przewiduje się wzrost do 37 mln m3, a w 2030 r. - do 42 mln m3 grubizny" - napisano.

"Jednocześnie trwają prace nad założeniami do zmiany ustawy o lasach, gdzie projektuje się przeniesienie podstawowych uregulowań w zakresie sprzedaży drewna na poziom ustawy i rozporządzenia wykonawczego do niej. Było to postulatem zgłaszanym wielokrotnie przez przedsiębiorców drzewnych" - dodano.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj