Kukiz zabrał głos w sprawie pensji minimalnej. Nie zostawił suchej nitki na "socjalistach z PiS"

| Aktualizacja:

Podwyższenie pensji minimalnej w tak krótkim czasie to radykalny eksperyment przeprowadzany na żywym organizmie - ocenił w środę Paweł Kukiz. Nikt nie mówi ile będzie trzeba płacić na ZUS, albo ile będą kosztowały chleb i mleko - dodał. Jego zdaniem powinno się po prostu obniżyć opodatkowanie.

wróć do artykułu
  • ~nie on pierwszy
    (2019-09-15 12:24)
    Kukiz brnie w glupocie. Ciagle mu sie wydaje ,ze on zrobi raj na ziemi i do tego potrzebuje wladzy.
  • ~Kukiz 100
    (2019-09-14 12:57)
    Kukiz to jedyny polityk, który mówi jak się sprawy rzeczywiście mają. Inni gadają to co ludzie chcą usłyszeć. Nie myślą po prostu. Bo polak to cebulak jak to mówią na świecie.
  • ~Artur. Poznań
    (2019-09-14 12:12)
    A może Pawełek z Kaczorem dogłębnie się polubili.
  • ~Konstytucja RP art, 54 punkt 1
    (2019-09-14 08:15)
    Ach panie Kukiz, a pan jest za, czy przeciw? Bo pan tak raz na prawo, raz na lewo.. ... w zaleznosci z ktorej strony wiatr zawieje !
  • ~Mietek
    (2019-09-13 22:28)
    Kukiz ty bredzisz chlopie potwornie ! Polscy pracownicy ciagle zarabiaja 5 razy mniej niz na zachodzie , ceny w sklepach sa jak na zachodnie !
  • ~Gienek
    (2019-09-13 17:48)
    Konfederacja lista nr 4. Gdyby temu człowiekowi Panu Jarosławowi K. zależało na ludziach to zmniejszyłby opodatkowanie pracy zmniejszając składki ZUS. Komuniści z PiS robią odwrotnie dokładnie to samo co w PRL, w Grecji i Wenezueli podnoszą radykalnie koszty pracy, co przekłada się na wzrost kosztów produkcji i wzrost inflacji. Firmy będą coraz mniej konkurencyjne, część zredukuje zatrudnienie, część zbankrutuje, część ucieknie w szarą strefę, część ucieknie za granicę, ale większość podniesie ceny wyrobów co spowoduje gwałtowny wzrost cen i inflacji. Najwięcej stracą ci co mają oszczędności, najczęściej emeryci i renciści, generalnie najbiedniejsi. Coraz więcej osób będzie żyło z zasiłków, za które będzie można coraz mniej kupić, a kryzys gospodarczy jest tylko kwestią czasu. Jedynie Konfederacja może powstrzymać to szaleństwo, która ma bardzo duże szanse dostać się do Sejmu i zostać języczkiem uwagi bez której nie stworzy się większości w Sejmie. Konfederacja wymusi zmniejszenie obciążeń podatkowych, w tym składek ZUS co przełoży się na rzeczywisty wzrost zamożności Polaków i szybszy wzrost gospodarczy. Dobrobyt, bogactwo bierze się z pracy, a nie z kredytów, dotacji, zasiłków, rozrostu biurokracji, marnotrawstwa, dekretów, czy ustaw etc.
  • ~już głosu na ciebie nie ioddam
    (2019-09-13 16:45)
    Byłeś niedawno kimś teraz POzostałeś nikim.
  • ~mordazakłamana
    (2019-09-13 10:17)
    nie dowierzam że to mówi Kukiz ? , czy on naprawdę chce aby Polacy nie moglizyć za więcej niż 1809 złotych na m-c ! Co za bezczelny multimilioner ! , sam ma miliony , a nam każe żyć za grosze !
  • ~leciwluja
    (2019-09-13 10:14)
    czyli dla Kukiza 1800 złotych na rękę tp przesada !!!! co za cham niemyty , sam żyj za tyle ty Podróbo muzyka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Robol
    (2019-09-13 08:03)
    Bogaci zawsze poniewierali biedakami a ci znoszą to z pokorą więc socjalizm czy lewica jest i będzie zawsze wyzwiskiem
  • ~Bolo
    (2019-09-12 19:49)
    Kukiz znowu wprowadzi do sejmu sprzedawczyków dla PiS. A PSL to taki koń trojański. 4 lata kolaborowliście z pisem.
  • ~xxxx
    (2019-09-12 16:20)
    Kukizowi spodnie się palą i zacząl się odżegnywać od PiS które calą kadencję popierał w głosowaniach.
  • ~123 smutas
    (2019-09-12 11:00)
    A co ty zrobiłeś dla Polski ???????? Dieta poselska dobrze ci ,, słuszy ,, . Za moje podatki .
  • ~Baczny obserwator
    (2019-09-12 00:12)
    Tak, tak, tak.... Kukiz to przecież wybitny ekpert ekonomiczny. Na czym jak na czym, ale na ekonomii to pan Kukiz na pewno się zna.
  • ~brawo JAREK --PIS
    (2019-09-11 22:25)
    tylko PIS bo dzis juz innych nie widze przy złobie ci co kradli zyja PO nad stan i robia szum **** ferment
  • ~Benek Zenek
    (2019-09-11 22:09)
    Kaczyński się zna na prowadzeniu przedsiębiorstwa, budowaniu wieżowców i na wychowywaniu dzieci...
  • ~ w końcu
    (2019-09-11 21:59)
    Kukiz przestań udawać i dołącz do PO
  • ~Koalicja Wstydu Kukiz, Kosiniak ,
    (2019-09-11 21:42)
    Kukiz zawarl z Kosiniakiem Kamyszem KOALICJE WSTYDU .Trzeba to oglosic wszem i wobec ,Na tych cysternach nalezy dopisac tez Kukiza niech wyborcy wiedza ,ze ten hipokryta dla koryta jest zdolny do roznych rzeczy .Szkoda tylko jest tych kilku poslow ,ktorzy jeszcze nie porzucili tych faryzeuszy typu Kukiz ,Tyszka ,Apel ,Mordak ,Scigaj Agnieszka .
  • ~ole
    (2019-09-11 20:00)
    Pawelku- kto bierze na serio to co mowisz. Zastanawiam sie- wiejski cwaniaczek czy glupi?
  • ~narew
    (2019-09-11 19:54)
    Ale glupi ten Kukiz, poszedl na dno, ostatnia deska bedzie woda , bo juz nigdy nie kupie jego CD i nie bede sluchac tego pacana muzyki poprostu dno

Może zainteresować Cię też: