Pierwsza taka zbrodnia vatowska z konfiskatą rozszerzoną. Rozbito jedną z największych mafii

| Aktualizacja:

Prawie 1,8 tys. lewych faktur na 138 mln zł, pranie brudnych pieniędzy i zakup legalnej firmy do wyłudzania akcyzy i VAT – to dorobek jednej z największy mafii paliwowych, która właśnie została rozbita

wróć do artykułu
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-30 20:35)
    BRAWO TAK ABY DALEJ Z TYMI MAFIAMI
  • ~mliczke
    (2019-06-30 20:51)
    Ciekawe komu zalezalo i do kogo trafiała kasa z luki vat... w końcu mamy normalny rząd, który dba o Polakow, a nie mafie vat.
  • ~busik
    (2019-06-30 20:49)
    To jest szokujace ile pieniedzy uciekalo w czarnej strefie i to nie byli ludzie ktorzy sobie dorabiaja, tylko ogromne firmy i miliardy złotych. W głowie się nie mieści. Bogu dziękować za rząd premiera Morawieckiego. Wygrana walka z mafią vatowską to kolejny wielki sukces tego rządu.
  • ~szymek
    (2019-06-30 20:47)
    Wielkie gratulacje dla premiera Morawieckiego za walkę z mafią.
  • ~hajzerek
    (2019-06-30 20:50)
    Jak można było dopuścić do luki wynoszącej takie ogromne pieniądze? Przez tyle lat pozwolić mafiom ciągnąć zyski??? Dobrze że zrobiono z tym porządek.
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-06-30 21:04)
    Będzie na 750 + i dodatkową emeryturę +. Brawo !
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-07-01 04:58)
    Wiwat Rząd! Wiwat Premier Ukochany!
  • ~bolec0
    (2019-07-01 07:15)
    Wreszcie ktoś się zabrał za tych złodziei, mam nadzieję że za Amber Gold też bekną.
  • ~rychu
    (2019-06-30 21:18)
    a ja jestem przekonany ze sekta Jareczka robi taki sam numer jka kiedys z Lepperem !!!!! to wszystko pod publiczke !!!!!!! wiem co to jest "carsska zbrodnia" - nieprawomyslnosc !!!!!!! za "afere miesna", za komuny posypaly sie wyroki smierci !!!!!!!! ale co to jest "zbrodnia watowska" - to sztuczka sekty Jareczka, kolejna zagrywka PR !!!!!!! pamietacie jak Ziobro, na wizji zrobil aresztowanie chirurga-transplantologa, oglosil go zbrodniazem i lapownikiem ??!!!!! to taka sama zagrywka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~.Krystyna.z.Agencji,
    (2019-07-01 03:48)
    Jak bym nosila majtki, to bym dzisiaj nimi trzesla. W zasadzie moim celem nie jest sprzedaz oleju smarowniczego, ale moja dzialalnosc mozna o to posadzic. No I ta VATa.
  • ~B.Y.Walec
    (2019-07-01 16:22)
    Ciekawe jak wygląda emisja pieniądza elektronicznego? Zapis wirualny nie posiada numerów banknotów czy podpisu prezesa.
  • ~tak trzymać
    (2019-07-01 11:51)
    No to wyborcy PO i ZSL maja pełne POrtki.
  • ~ech...
    (2019-07-01 08:50)
    Co się rzuca w oczy? To była RZECZYWISTA FIRMA PRODUKCYJNA. Bo jej udziały są warte aż 2 mln zł.
  • ~Autokar
    (2019-06-30 22:45)
    Serio aż 500, nie 300 ?
  • ~Git888
    (2019-07-01 18:09)
    Zara zara a mafie bankowa co oszukali tyle ludzi ? Namówili ich do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem ! Tzn wzięli kredyt we frankach !!! Kiedy za to poniosą konsekwencje ? A kopalnie miedzi w Chile ? Za 37 miliardów kto kupił bez miedzi ? I co tez nikt nie siedzi prawo stosowane jest wybiórczo !!!
  • ~Heniek
    (2019-07-02 03:55)
    To sukces polskiego rzadu.
  • ~Bingo
    (2019-07-02 12:08)
    Najwieksza mafia i tylko 138 milionów? A mówili że ukradziono 240 miliardów! Czy PiS trzyma parasol nad mafiami VATu?
  • ~4sirt
    (2019-07-01 13:50)
    Ciekawe dlaczego tak dlugo ich szukali.... to tylko swiadczy i Panstwo samo pozwalalo i patrzylo jak mafia okrada skarb Panstw.
  • ~Xwar
    (2019-07-03 19:09)
    No dobra, dzięki za te bałwochwalcze wpisy. Kaczyński i Morawiecki są z was dumni, no może Morawiecki nie jest dumny, on raczej uważa, że ludzie są tacy głupi bo wierzą w to co mówi. Moje pytanie, gdzie są te miliardy? Jedna firma za 2 mln /pranie brudnych pieniędzy, tych setek milionów, tych miliardów ma polegać na kupnie udziałów legalnie działającej małej firmy?/ i kilka ciężarówek? Ktoś nieźle nadmuchał w balonik.
  • ~sd2017
    (2019-06-30 23:35)
    panowi z pis, jeśli te 500 osób pójdzie siedzieć (może na 25 lat) to my - Polacy będziemy ich tam utrzymywać tak jak roowerzystów co jechali po pijanemu, a w Polsce więzień zabraknie dla prawdziwych zbrodniarzy (morderców, gangsterów, czy złodziei itp.). Swoją drogą, straty państwa wyniosły 70 mln - odzyskano 2. To gdzie jest reszta tych pieniędzy ? I to jest sukces ?

Może zainteresować Cię też: