PO: Plan Morawieckiego to krok wstecz, pułapka dla Polski

PO skrytykowała w piątek „Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” przygotowaną przez resort rozwoju, tzw. plan Morawieckiego. Według Platformy to powrót do "ręcznego sterowania gospodarką", krok wstecz, wielka pułapka dla Polski.

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2016-08-08 08:14)
    PIS tworzy sobie ojczyzne dojna, zapomina jednak o jej karmieniu. Europa dojna niedlugo sie was jako panstwo niepraworzadne pozbedzie
  • ~POstęp.
    (2016-08-08 05:24)
    A PO z swoim planem ogołociła OFE i zlikwidowała Stocznie, FSO Żerań i T.P.S.A.
  • ~Barbara
    (2016-08-06 16:11)
    Mamy już dosyć wysłuchiwania tych mędrców z PO. Oni wszystko najlepiej wiedzą nawet ci, którzy się na niczym nie znają. A pan Siemioniak szczególnie. Ten pan już miał swój czas i niech nas nie zanudza !!!
  • ~a
    (2016-08-06 09:00)
    Kto sie wypowiada nt gospodarki. Wlasnie ten co zakupil tablice Mendelejewa dla wojska
  • ~ccxxx
    (2016-08-06 08:04)
    Towarzysze z PO,na swoje rzadzenie planu nie mieliscie,zostawiliscie Polske rozgrabiona...dajcie se więc spokój...
  • ~jerzys
    (2016-08-05 16:39)
    areo plan morawieckiego doprowadzi do większej katastrofy niż smolensku mgle
  • ~Gienek
    (2016-08-05 16:25)
    Chcecie się dowiedzieć co pisze o obecnie rządzących w Polsce Nostradamus skoro nie wierzycie mi, że wszelkie działania tego najbardziej lewicowego rządu w historii III RP to jest bezczelne psucie państwa, a szczególnie gospodarki, umacnianie wszelkich patologii, recydywa komunizmu oraz doprowadzanie Polski na skraj bankructwa i bezmyślne zadłużanie kraju: W końcu ósmej słaby przywódca ( Lech Kaczyński )odda władzę związkowi ( Unia Europejska ), Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy, Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości, Drugi, który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera, Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli, Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości! Spiski i intrygi dawnych bohaterów, Przyczyną zamętu i niepewności, Nad Wisłą dojdzie do wielkich zmian, I podniesiony sztandar wolności upadnie, Władzę zdobędzie ten, któremu zawierzyli, Okaże się sprytniejszym niż jego poprzednik. Persage 98,176 W wyniku kryzysu i niezadowolenia, Dawniej chwalony, a zapomniany generał ( Jarosław Kaczyński ), Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę, Do czasu kiedy jego słowa okażą się złudzeniem, Później ci sami Polacy nazwą go starym Głupcem, Z początku podziwiany, na końcu znienawidzony, Stanie się zakałą hierarchów i Kościoła, W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu, Po próbie obalenia i ustanowienia kadencji, Stanie się samolubnym tyranem i rózgą dla wiernych. W dwudziestym pierwszym po krótkim czasie spotka go śmierć i zapomnienie.
  • ~hugo
    (2016-08-05 16:25)
    a wy towarzysze z PO dalej swoje nadal aktualne " najlepszy plan brak planu" by Syryjczyk

Może zainteresować Cię też: