Minister Wasiak dymisjonuje członków rady nadzorczej PKP. "Angażowali się politycznie"

| Aktualizacja:

Odwołani za niewykonywanie swoich obowiązków. Minister infrastruktury i rozwoju tłumaczyła w radiowej Jedynce zdymisjonowanie członków rady nadzorczej PKP SA: Leszka Miętka i Zenona Kozendry.

wróć do artykułu
  • ~bicznaPOwskapicz
    (2015-11-05 08:41)
    wszystkoto to z pania Wasiak wyjasnimy w swoim czasie
  • ~Robnad
    (2015-11-05 09:03)
    prymitywne zagrania malutkich prymitywów .

    kwintesencja działalności Parady Oszustów.
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-11-05 09:09)
    PO-wski syf, czyli połączenie pogardy, niekompetencji, oszustwa, złodziejstwa i antypolskości.
  • ~Robnad
    (2015-11-05 09:17)
    tak przy okazji.

    już się wyrznęli wzajemnie w tej Paradzie Oszustów, bo nic nie słychać oprócz co i rusz bełkotu towarzysza Grupińskiego, ale ten klient całe życie opluwał PIS, więc to u niego odruch Pawłowa .
  • ~1
    (2015-11-05 09:23)
    Wasiakowa już spakowana?
  • ~przywalmi
    (2015-11-05 10:04)
    Czyżby wypowiadali się tu tylko działacze związkowi którym zabrano kurę znoszącą złote jaja i to za nic a właściwie to nagroda za dorwanie sie do kryta
  • ~żenujące tłumaczenia
    (2015-11-05 11:24)
    Pani minister to dlaczego w takim koncernie Volkswagen przedstawiciele załogi są w radzie nadzorczej? I to proporcjonalnie do wielkości rady. Tam nie konfliktu?
  • ~realista
    (2015-11-05 11:35)
    GluPOta minister Wasiak jest POtezna, bo ci zwolnieni wroca do pracy juz w przyszlym tygodniu, kiedy PiS utworzy polski rzad.
  • ~R
    (2015-11-05 12:33)
    Wychodzi na to, że według PO załoga może wybrać tylko takich kandydatów, których władza zaakceptuje.PRL wiecznie żywy. Z partyjnym POzdrowieniem.
  • ~west
    (2015-11-05 13:59)
    Związkowcy w radach nadzorczych?
    To po kiego grzyba te rady?
    Nie lepiej niech firmami rządzą ZWIĄZKOWCY???
  • ~młodszy motylarz
    (2015-11-05 14:13)
    Ona ma palce POgięte, jak Ewa nogi?
    To jakaś rasa, taka jest?
  • ~Kotek
    (2015-11-05 15:32)
    Zrobiłaby karierę w Alternatywy 4 jako siostra stryjeczna Ob. Balcerka.
  • ~kjhg
    (2015-11-05 15:47)
    Wasiak na koniec obudziła się i wyładowała swój stress.
  • ~Utrata Teki.
    (2015-11-06 11:54)
    Ale się wysilił. Teraz On dymisjonuje, a w krótkim czasie on niestety PO przegranych wyborach utraci tekę.
  • ~stach
    (2015-11-06 12:51)
    Należy mieć nadzieję,że nowy rząd odpowiednio potraktuje tę hołotę a przede wszystkim indywidualnie rozliczy.
  • ~grand
    (2015-11-06 19:20)
    PiS-owscy hejterzy i trolle! Wasze chamskie i tendencyjne wypowiedzi są dowodem tego, kogo reprezentujecie ! Jesteście emanacją politycznych szkodników, zaczadzonych oszołomów i niedouczonych arogantów ! Wasi idole długo nie porządzą !Max. 2 - lata - jak poprzednio- 2005-07!! OHYDA!!!
  • ~ob.RP
    (2015-11-07 07:01)
    teraz?, chyba tylko o odprawy chodzi i nowe umowy dla zmiany.
  • ~eedek
    (2015-11-09 00:48)
    Pani Wasiak nie zostałaby ministrą gdyby nie udzielała się politycznie. No, ale teraz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Typowy przyklejony stołek, który mam nadzieję, że wybory oderwą.