Mikołajkowy prezent od GetBacku. Kupił od Banku Pekao pakiet wierzytelności za ponad 140 mln zł

| Aktualizacja:

W 2017 r. GetBack kupił od Banku Pekao za ponad 140 mln zł pakiet wierzytelności, który sam pierwotnie wycenił na 66 mln zł. 

wróć do artykułu
  • ~bandycka giełda
    (2018-11-13 21:11)
    kapitalizm istnieje tylko ze spekulacji, grabieży i wyzysku. to zbrodniczy twór w którym bandziorom dano możliwość zbijania fortun bez względu na wszystko. gdyby nie ta patologia upadłby zanim powstał. taka gospodarka jak dziś to efektywność na poziomie zera absolutnego. realne pieniądze mają tylko gangsterzy i zbrodnicze korporacje.
  • ~rewident
    (2018-11-13 17:34)
    Cuda, panie, cuda. Kiedyś oligarchowie dymali państwowe firmy, teraz na odwrót. Cuda, panie, cuda jakieś.
  • ~Roman Smalcerz
    (2018-11-12 08:54)
    Z czego by te banki żyły gdyby nie ci wyszydzani i pogardzani dłużnicy
  • ~strzelony w PeKaO
    (2018-11-09 22:35)
    a później Pekao przez swój DM wystawiał jeleni na strzał proponując zakup obligacji GB jako bezpiecznej inwestycji. Akurat w tym okresie - pod koniec 2017. Niestety kupiłem. Państwowy bank. I ciekawe bo jak ten z Altusa sprzedał coś Gbkowi "za drogo" to siedzi a jak prezes państwowego Pekao zrobił to samo to pewnie nagrodę dostanie.
  • ~head
    (2018-11-09 16:35)
    Pralnia?
  • ~Malboro
    (2018-11-08 12:04)
    Czyli Państwo, poprzez swoich nominatów kradnie od prywatnych inwestorów. I taka mamy gospodarkę rynkową.
  • ~wjw
    (2018-11-08 10:59)
    A większość wierzytelności zapewne nieściągalnych albo przedawnionych...
  • ~racjonalista
    (2018-11-08 09:18)
    Dobrze, ze w koncu sledztwo dotarlo do kwestii cen placonych przez gB za portfele nabywane od bankow. Wystarczy teraz popatrzec, kto firmowal obie strony tych transakcji. To oznacza, obok kwestii banku (i naczelnego aferzysty RP) bedacego zalążkiem calej afery, ze juz blisko do faktycznego zrodla calego przekretu.
  • ~Kronikarz
    (2018-11-08 08:43)
    Zatwierdził ...i przyznał a jednocześnie sam pobrał..no i sam kupił minister sprawiedliwości .......błazenada......a kart zbliżeniowych rozdał miliony na fikcyjne tożsamości komunistycznego systemu.....

Może zainteresować Cię też: