Czterocyfrowe, chwilowe, "na wnuczka". Kredyty i pożyczki, których nie spłacamy

| Aktualizacja:

Rośnie liczba niespłacanych pożyczek i kredytów gotówkowych - w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyła się ona czterokrotnie. Największe długi mają starsi w wieku 60 i więcej lat. Problemy ze spłatą dotyczą pożyczek rzędu kilkuset złotych.

wróć do artykułu
 • ~tola
  (2015-06-16 21:05)
  Ja kredyt wzięłam tylko raz w getin banku i własnie kończę go spłacać. Rata nie powalała więc na szczęście nie miałam problemów ze spłacaniem.
 • ~Falka
  (2015-06-09 07:19)
  Zgadza się. Pożyczam = oddaję w umówionym terminie. Ostatnio potrzebowałem szybko gotówki więc zwróciłem się do Proficredit. Szybko rozpatrzyli mój wniosek i pieniądze dostałam od ręki.
 • ~oto chodzi
  (2015-06-01 16:48)
  Święty zwyczaj nie pożyczaj. W komunie mieli ludzie g nie dochody i żyli. Teraz pchają się drzwiami i oknami z pożyczkami. Nie biorę. Na stare lata dużo nie potrzebuję. Mam nadwagę. A więc staram się jeść mniej. Moje stare kości mogą nie wytrzymać takiego obciążenia. No i chudnę bez odchudzania.
  Im mniej zakupów tym lepiej. Rzeczy nowych też nie potrzebuję. W każdej chwili przenoszę się na drugi brzeg. Gdyby młodzi podobnie postępowali, bankierzy nie osiągali by takich zarobków. Dużo osób ginie w wypadkach, czy warto tak się zadłużać? Młodzi doprawdy nie potrzebują żerować na starych ludziach.
 • ~Igor
  (2015-05-31 16:47)
  Jak bierzesz to oddajesz przynajmniej mam taką zasadę, ostatnio skorzystałem z ekspres kasy. Szybko można pożyczyć potrzebną sumę a jak oddajesz zgodnie z harmonogramem to problemów nie ma.