Norweskie przebudzenie w kantorach. Obroty koroną wzrosły o kilkaset procent

| Aktualizacja:

Kilkukrotny wzrost wartości obrotów koroną norweską odnotowały niektóre kantory internetowe. To efekt rosnącej polskiej emigracji do Skandynawii i jednocześnie coraz większej popularności wymiany walut w sieci.

wróć do artykułu
 • ~kim są przywódcy religijni i tzw. wielcy świeccy?
  (2015-05-28 16:37)
  A może poprzez kantory odbywa się pranie gotówki? Oszustów, złodziei w świecie najwięcej. Najlepsi w tym są ludzie z Watykanu. Papa Franciszek ostatnio uporządkował Instyt Dzieł Religijnych - bank watykański zaczął przynosić dochody. Przedtem okradali go sami agenci Watykanu. Przecież spowiedź z grzechów ludzkich - to jest biznes bardzo dochodowy. A ilu wiernych odkupuje swe winy?
  Bez powodu w kraju wszędzie są ludzie agencji rzymskiej od przedszkola po studia.
  Mają etaty, za nasze pieniądze, gdzie się da - wojsko, policja celnicy, szpitale, szkoły. I jeszcze pielgrzymki organizują ich ludzie na państwowych posadach.
 • ~popisdalim
  (2015-05-27 17:22)
  Z Norwegii najwięcej pieniędzy eksportują norwescy emeryci, głównie do Hiszpanii.
 • ~gil
  (2015-05-26 21:55)
  Trzyba tez dodac ze Polacy sa najwieksza grupa we wiezieniach norweskich, za prace na czarno, przemyt, oszustwa i inne przestepstwa.
 • ~info
  (2015-05-26 19:44)
  To jakies bzdury.
  Znajomy z Norwegi mowi ze ropa spadla o prawie 70%, inwestycje zatrzymane, zatrzymane kontrakty, i brak kontraktow dla obcokrajowcow. Dobre czasy sie skonczyly. Bzrobocie rosnie tam gwaltownie i bije w cala gospodarke a obcokrajowcy to pierwsi ktorzy traca tam prace. Norweski socjal znika bo Norwegia jak Anglia zaostrza przepisy dla obcokrajowcow w celu zlikwidoania eksportu pieniedzy z Norwegi. Polacy sa dzisiaj najwiksza grupa ktora opuszcza Nowegie.

Może zainteresować Cię też: