Amerykańskie firmy przestały zwalniać ludzi
30 września 2010 Amerykańska gospodarka pomału radzi sobie z kryzysem. Spada bowiem, i to szybciej niż przewidywali eksperci, liczba osób pobierających zasiłki. To dowodzi, że pracodawcy przestali zwalniać ludzi. Gospodarka rozwija się jednak zbyt wolno na to, by firmy zaczęły zatrudniać pracowników.