Rząd każe pracować dłużej. Francja w szoku
16 czerwca 2010Francuzi są oburzeni. Rząd chce odebrać im największą zdobycz socjalną - niski wiek emerytalny. Dlatego chce zmusić ludzi, by pracowali dwa lata dłużej. Związkowcy i zwykli ludzie zapowiadają gigantyczne protesty.