Polacy twierdzą, że z gospodarką jest źle
18 maja 2010Na nic rządowe konferencje o tym, że polska gospodarka jest w idealnym stanie i na nic wypowiedzi ekspertów chwalące Polskę. Ludzie wiedzą swoje i większość Polaków twierdzi, że nasza gospodarka jest w złym stanie i lepiej, na razie, nie będzie.