Nowe wytyczne w Biedronce. Będzie zakaz brania wolnego w piątki?

Biedronka jako pierwsza zaproponowała nocną zmianę w sklepach. I kiedy już się wydawało, że niczym nie zaskoczy swoich pracowników, kierownicy placówek otrzymali nowe wytyczne. Zgodnie z tymi najnowszymi, mają zakaz udzielania pracownikom wolnego od pracy w piątki. Centrala Biedronki dementuje jednak te doniesienia.

wróć do artykułu
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-04-16 20:36)
    Posłowie w sejmie mają gorzej i jakoś nie narzekają a suwerena często traktują z góry.
  • ~MG
    (2018-04-16 19:15)
    Zakaz handlu w niedzielę uderza w najsłabszych. To regulacja antyobywatelska. Znakomita większość pracowników handu opowiadała się za dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w niedzielę.
  • ~kiwi
    (2018-04-16 10:30)
    Kupowałem u nich ostatnio i płaciłem gotówką, kasjerka nie mogła mi wydać bo nie miała wystarczającej ilości bilonu i latała po innych kasach które tez miały problem z bilonem. Chciałem zapłacić kartą ale nie mogłem, bo już była "nabita" gotówka. Na pytanie dlaczego nie mają bilonu dostałem odpowiedź, że obrót bilonem jest za drogi dla Portugalczyka.
  • ~Mareks
    (2018-03-08 13:45)
    W sumie pracowalem na nocną zmianę w sklepie i była to najlepsza zmiana.A z drugiej strony zmienił bym ich menadzera od organizacji pracy i samych kierowników sklepow,jak nie potrafią tak zorganizować pracy, by od 5 do 7,przygotować sklep do otwarcia.Może by tak zorganizować,miejsca noclegowe w sklepie dla pracowników,wtedy nie musieli by sie udawać do domu.
  • ~Z PISU
    (2018-02-23 10:35)
    mogą mi skoczyć w piątek .
  • ~Piko
    (2018-02-19 22:07)
    Kierownicy rejonowi zasiądą za kasą,bo kasjerzy już uciekają do Lidla,bo tam jeszcze szanują pracownika.
  • ~Matka
    (2018-02-19 18:53)
    Po prostu paranoja...kiedy w końcu ktoś się obudzi i zacznie szanować swoich pracowników. .Bo to tylko dzięki nim cały handel idzie do przodu .straszyć ludzi zwolnieniami....a kto będzie pracował. ..?miodu w biedron ce nie ma ile trzeba się napracować żeby zarobić te parę złotych. ...porazka
  • ~ukraińcy tylko czekają ...
    (2018-02-19 11:03)
    Zapie...ć ! A jak się nie podoba t proszę się zwolnić! Nie dość, że niedziele dostali wolne to jeszcze piątków się zachciewa.
  • ~asia
    (2018-02-18 22:23)
    Gratuluje pomysłu ze zwalnianiem pracowników i brania wolnego w piątki niedługo sami zakasacie swoje rękawy do roboty bo już teraz nawet nowi pracownicy nie wytrzymują jednego dnia na sklepie. Dalej strzelajcie sobie w stopy.
  • ~Adamus
    (2018-02-18 15:55)
    Chcą się nachapac krzywda biednego pracownika niech sami pracują w nocy a nie liczą mamone
  • ~Nie do wiary
    (2018-02-18 14:33)
    Kto tam w tej Biedronce się zatrudnia, skoro ludzie są tak traktowani? Masochiści?
  • ~alka
    (2018-02-18 14:16)
    A to jest miejsce pracy czy jednak obóz pracy?.Pracujący tam to też ludzie i mogą się zdenerwować na chama,ktoremu się wydaje,ze jest pępkiem świata,tzw.roszczeniowy klient. A takich nie brak..Życzę aby pomysłodawca tych kar popracował miesiąc na kasie - wtedy może cokolwiek wymagać od pracowników. Poza tym Biedra i nie tylko,reklamuje się w mediach ,ze wszystko robi w trosce o pracownika..Takiego fałszu i obłudy w słowach rzeczników sklepów nie ma chyba nigdzie...
  • ~kleszcz
    (2018-02-18 09:07)
    niech więcej wprowadzają takich durnot to wogóle nie będą mieć obsługi
  • ~kier
    (2018-02-17 22:16)
    Postawic za kase tych co zadza biedronka zaraz im sie odechc nocek....
  • ~pracodawca
    (2018-02-17 20:06)
    I TAK TRZYMAĆ. Chcieli związkowego Dudę popierać to niech im związkowy Duda płaci.
  • ~pic
    (2018-02-17 19:41)
    tak ? to ja od dzisiaj tam nie kupuje.
  • ~Ppp
    (2018-02-17 15:40)
    "Pracownicy będą karani za brak właściwej obsady na sklepach" - za to powinno odpowiadać KIEROWNICTWO! Pozdrawiam.
  • ~erbi
    (2018-02-17 15:05)
    Obraz bezsensu, fikcji, chaosu jaki wprowadzają bezmyślne pisowskie kulsony. Jak zwykle PO NIC - bo to samo można było uzyskać nie rujnując ludziom życia przez durne zakazy handlu, ale uzgadniając po prostu z sieciami handlowymi zasady pracy w weekendy - tylko dla chętnych itd. No ale wówczas związkowe darmozjady nie mogłoby się chełpić "działaniem na rzecz pracowników", a klechy nie dostałyby łapówki za wsparcie partii rządzącej z ambony. Tyle że za to wszystko zapłacimy my - i pracownicy sklepów.
  • ~CANNIBAL
    (2018-02-17 14:16)
    Drodzy pracownicy Biedronki, uśmiech na twarzy i do Roboty 😅😅😅
  • ~Biedronka
    (2018-02-17 11:55)
    Jak za byle go..o będą zwalniać pracowników to nikt im nie pozostanie w pracy.Nie są jedynym pracodawcą w tym kraju.A klienci stali się ostatnio bardzo roszczeniowi ciekawe czy w swojej firmie są tacy idealni!?

Może zainteresować Cię też: