Wolne niedziele w handlu tylko do północy. Sieci handlowe szykują nocne zmiany

| Aktualizacja:

Sieci zmieniają zasady działania, by nie stracić zysków w związku z wprowadzeniem ograniczeń.

wróć do artykułu
  • ~spszedafca
    (2018-01-22 21:26)
    jak sie znajda klienci wykleci co po "pasterce" niedzielnej o 24-ej pojda do biedry na zakupy to nie nadazy biedra z dostawami
  • ~Nan
    (2018-01-22 22:05)
    Niech wszystko pozamykaja a kiedyś ich się pozamyka😂😂😂😂
  • ~AniaWania
    (2018-01-22 22:07)
    Kościoły tez pozamykać
  • ~40ka
    (2018-01-22 22:23)
    Hipokryzja i bezsens.wystarczy egzekwować kodeks pracy.ludzie w handlu pracują nie po 8 a po 12 godzin.nadgodzin niema a wolne dostają w środku tygodnia.aumowy o pracę na parę miesięcy i następny do golenia.wyzysk i nędzne zarobki.Z tym panie dudo walcz.kogo obchodzi dzisiaj pusty kościół.
  • ~Zorro
    (2018-01-22 22:31)
    Bua ha ha ha ha !!!! - oto tekturowe państwo PiS. Fikcja, propaganda i popelina. Wszystko na pokaz, nic na prawdę. Ale kulsony to łykają.
  • ~ra
    (2018-01-22 23:14)
    Wspolczesne niewolnictwo.
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-01-22 23:24)
    Jeden duzy sklep spozywczy w miescie powinien byc otwarty w Niedziele do godz. 7 pm.
  • ~wowa
    (2018-01-23 00:10)
    dobrej nocki.... trochę więcej radości życia.... niech żyje wolna niedziela
  • ~Sam
    (2018-01-23 02:33)
    Teraz mozesz zarobic ponad 600 $ w domu po kilku godzinach pracy. To niesamowite, ze pracuje, poniewaz sugeruje, abys to wypróbowal, poniewaz jest to gwarantowana platnosc, która jest prawdziwa i latwa w obsludze. polaczony tutaj ... >>>>>>>> w­w­w.E­a­r­n­5­5.c­o­m™
  • ~spoko
    (2018-01-23 03:58)
    Jedna drobna poprawka w trybie ekspresowym do ustawy i zaraz będzie po ************* spisku zagranicznych szmondaków-geszefciarzy. Poza tym, kto będzie chodził w tych godzinach na zakupy, oprócz skacowanych pijaków, i skąd się weźmie świeży towar po niedzieli?
  • ~Krzychu
    (2018-01-23 04:32)
    Niedziele wolne do polnocy? Logiczne, bo po polnocy to juz poniedzialek!
  • ~Rozmarzyłem się
    (2018-01-23 07:43)
    Policjanci do kościoła marsz!!! W takim razie oni też muszą mieć wolne w niedziele i święta - szczególnie ci z drogówki.
  • ~Jan Osik
    (2018-01-23 08:00)
    Ludzieeee, jedyne co przestraszy ten rząd to ksiądz. Odprawiający mszę w PUSTYM kościele. Jak Polska długa i szeroka. I katecheta rozwiązujący krzyżówkę w pustej sali lekcyjnej. Oczywiście, z wyjątkiem polityków Partii ustawiających się kamer swojej telewizorniii.
  • ~krzyhoo1
    (2018-01-23 08:43)
    jak się zasuwa w 4-brygadówce, albo na 3 zmiany, to te jęki ws. handlu w niedzielę jawią się stękaniem kretynów.
  • ~trzeźwomyślący
    (2018-01-23 09:12)
    Lewactwo ruszyło do ataku. Nie wyszło im z czarnymi babkami i aborcją, to atakują kościół i PIS, ale to i tak nie pomoze. Do koryta już coraz dalej.
  • ~antypicer
    (2018-01-23 09:43)
    A po co w ogóle pracownicy potrzebni??? Wyp... wszystkich do PUPy i maks. zautomatyzować obsługę sklepu, kasy samoobsługowe już działają w wielu marketach, tylko ochronę zostawić aby miała nadzór i tyle! :) I pan Duda będzie zadowolony i KK też :)
  • ~MKoro
    (2018-01-23 09:49)
    I co teraz? Każdy wie, że wolna niedziela kończy się o północy. No to jak, solidaruchy, komuchy żałosne? Walczymy o wolne poniedziałki?
  • ~ajax
    (2018-01-23 11:25)
    Może by tak rozwiązanie "wolne do północy, a później nocna zmiana" wprowadzić w krajach, gdzie obowiązują ograniczenia handlu w niedzielę jak np. Niemcy czy Francja?Sieci handlowe nie maja odwagi na takie rozwiązania w tych krajach, a w Polsce tak?
  • ~odstępujęod prawautorskich
    (2018-01-23 11:25)
    Też coś po nocy się włóczyć. Normalnie po bożemu w poniedziałek rano do pracy, tablica: PRZYJĘCIE TOWARU i od 14 można otwierać. A w piątek o 13 przygotowanie do wikendu i niech się ludziska uwijajom aż im się ten sk wiały sejm po nocach będzie śnić. To w końcu zmondrzejom!
  • ~Camel
    (2018-01-23 11:36)
    A tak w ogólności to ludzie zaczną kupować o 00,15.Chyba dziennikarz puścił to,co nazywamy kaczką.Dla mnie to jest kpina z inteligencji czytającego artykuł.Nie wyobrażam sobie zakupów w nocy.Może dość już oparów absurdu.

Może zainteresować Cię też: