Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki. Nawet od 4 do 10 proc. pracujących Polaków żyje w ubóstwie.

wróć do artykułu
  • ~Alka
    (2019-02-11 21:28)
    Szczerze? Ja też pracuję, a jakoś czasem ciężko od pierwszego do pierwszego. Zastanawiam się nawet nad jakąś pożyczką, bo ten miesiąc pomimo tego, że krótszy, to daje w kość. Ktoś z Was wie, gdzie szybko dostanę gotówkę.
  • ~filo
    (2019-02-07 09:07)
    trzeba blo sluchac wielkiego filozofa,trzeba bylo sluchac papieza polaka,ktorychfilozofia opiera sie na sprawiedliwym podziale dobr,poprzedzonym miloscia blizniego.
  • ~Jarosław
    (2019-02-05 03:56)
    Pani Ogórek to piękna i bogata kobieta!
  • ~Proboszcz Bigoss
    (2019-02-05 03:54)
    Ważne aby Biskupi byli Syci i Bogaci!
  • ~Jac
    (2019-02-04 15:18)
    "jak jeździłem, tak cały czas jeżdżę na bazarek, żeby kupić tanie papierosy dla żony" - czyli żona wydaje min. 2000 zł rocznie na papierosy, a zyją w biedzie
  • ~Z
    (2019-02-03 07:33)
    W POLSCE pracodawcy to nienasyceni ,bezwzgledni wyzyskiwacze.
  • ~Walonek
    (2019-02-02 22:47)
    Takie to wszystko dziwne , dziwny jest ten Świat / Czesław Niemen / A,le zastanawiam się nad tym , kto jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny ? .Do sukcesu , jest dużo chętnych , do odpowiedzialności ich brak .
  • ~Stolarz
    (2019-02-02 20:21)
    To skutki okrągłego mebla.
  • ~z PIS
    (2019-02-02 13:39)
    XXI wiek Europa niewolnictwo za przyzwoleniem.1600 zł bieda i ubóstwo
  • ~SeventySeven
    (2019-02-02 12:50)
    Odciac fundusz na kosciol i odrazu beda pieniadze !! Polski kosciol kosztuje ponad 20 BILLION rocznie !!!!
  • ~co sobie POużuwał to jego a ręka się trzęsie
    (2019-02-02 11:09)
    grunt ze jurnemu Stefanowi i jemy POdobnym starcza.
  • ~Wera
    (2019-02-02 10:59)
    To ja mam pomagać nierobom.kobietom które wychowały tylko jedno dziecko i całe życie nie robiły .a ja urodziłam troje dzieci wychowałam jak Bóg przykazał wszyscy pracują na tych nierobów. Iprzepracowałam 40l at mając 1500 emerytururyi po co mi było wstawać o 3 nad ranem gotować i szykować jedzenie dzieciom do szkoły . .niech teraz głodują mamusie. Leżały do góry du.pą i tylko bajami się zajmowały. Jeżeli rząd chce pomagać takim osobom to po co pracować. Lepiej nie robić i tyle samo kasy dostanie taką osoba co ciężko pracująca.
  • ~jarek
    (2019-02-02 10:09)
    Sądzę, że nawet 10-15%, bo to jest właśnie główny "elektorat" PiS. :(
  • ~dindon
    (2019-02-02 08:59)
    Artykuł godny Karola Marksa. Jeżeli ktoś chce zostać tym politykiem, aktorem itd. droga otwarta, nie trzeba już pochodzenia aby osiągnąć sukces. A jeżeli ktoś potrafi tylko opiekować się parą starych Niemców lub kopać rowy, to zarabia właśnie te najniższe pieniądze.Wzbudzić zawiść do ludzi którzy są bogatsi, taki jest cel tego artykułu. To tak jak pokazać gołą babe w reklamie, nastawione na najniższe instynkty.
  • ~stary
    (2019-02-02 08:57)
    Jest prosta prawda , "kiedy jeden je więcej drugi musi jeść mniej " jak paniusia od wizerunku zarabia 60 tyś na miesiąc a gadający głupoty w TVN 100 tyś na miesiąc to ktoś musi żyć za 1000 lub mniej .
  • ~zaq
    (2019-02-02 07:51)
    to samo dzieje sie w woj slaskim posrednik na posredniku 2000 z hakiem pracodawcy uwazaja za super zarobki
  • ~Andy
    (2019-02-02 07:42)
    Najważniejsze aby rządzący mieli luksusy, premie i dodatki bo im się należy. Biały Anioł ogranicza dostęp do lekarzy skutecznie realizując eutanazje społeczeństwa. ZUS za przejście w czerwcu na emeryturę, okradł mnie zgodnie z prawem na 300 - 400 zł. Jest gorzej niż za komuny, choć obecnie rządzący robią wszystko aby wróciła. Wpiszcie na googlu - co powiedział Rajmund Kaczyński o swoich synach bliźniakach, a dowiecie się o nich prawdy.
  • ~polakfbg
    (2019-02-02 07:38)
    za to coraz więcej pracowników z Bangladeszu.Ukraincy nie chcą już pracować za 3 euro do godzine. Polscy biznesmeni z pomocą politykow siegaja po pracowników z 3 swiata aby nie podnosić zarobkow chodz do polowy tego co zarabia Niemiec. Dlaczego bogate kraje chronią swój rynek pracy a my sciagamy pracowników z najbiedniejszych krajów swiata
  • ~e
    (2019-02-02 00:08)
    A nadal chcemy sprawdzać mnóstwo pracowników z innych krajów? I nadal każdego stać na wrzucanie pieniędzy do puszek dla wiadomego pana? Coś tu nie pasuje.
  • ~ja tez
    (2019-02-02 00:02)
    i co z tego. biedaki mają zdychać... czekam aż będziemy uciekać do Afryki szukać lepszego życia