Norweg zawinił, Polaka chcą powiesić. Kolejny kraj uderza w imigrantów

| Aktualizacja:

Oslo planuje uderzyć m.in. w gastarbeiterów znad Wisły, choć to nie oni przodują w transferowaniu środków z zasiłków i emerytur za granicę. Statystykę nabijają emeryci, którzy starość spędzają w ciepłych krajach. 

wróć do artykułu
  • ~klon
    (2014-01-23 15:03)
    Szczytem chamstwa jest zagłosować na Latrynę Obywatelską i wyjechać.Wszyscy nasi uciekinierzy powinni dostać kopa w doopę i won do tuskowego raju.
  • ~Wyborca
    (2014-01-23 14:05)
    ilu w pl jeszcze durniow zyje głosujac na...
    a ilu nie IDZIE DO WYBOROW
  • ~Konrad Walindorf
    (2014-01-23 13:40)
    Aco na to POdczerwień donaldynio ma takie znajomości oraz CZERWONA ZARAZA bo tam lewadztwo Norw - socj ;;
  • ~Konrad Walindorf
    (2014-01-23 13:40)
    Aco na to POdczerwień donaldynio ma takie znajomości oraz CZERWONA ZARAZA bo tam lewadztwo Norw - socj ;;
  • ~sierp i młot z SLD
    (2014-01-23 12:59)
    ministerradek znowu dostał w pysk, tym razem od Norwegów. Polacy cały czas czekają na "Irlandię" ., gdzie ona jest, kiedy wreszcie przyjdzie do Polski ? Gdzie jest Tusk, gdzie Komorowski ? - Panowie - do roboty albo VON STĄD.
  • ~Robnad
    (2014-01-23 12:57)
    mądry jak Robnad2014-01-23 12:15

    " Pozdrawiam arystokrato "

    przynajmniej moronie w jednym trafiłeś, he, he, he.
  • ~wieloszczet
    (2014-01-23 12:51)
    Przeganianie Polaków ma pokazać Ukrainie, że jest miejsce dla nich, są tańsi...innego powodu nie widzę. To Polska chce Ukrainy w Unii, nie powiodlo się... ktoś jest winien. A przy okazji ustawiają lud z kraju przywiślańskiego na jego miejscu, po to były zabory, wojny, pożyczki, umorzenia, etc... Idzie wolno, ale idzie.
  • ~made in nazi
    (2014-01-23 12:44)
    to w takim razie ile transferują pieniędzy za granicę na przykład hipermarkety zagraniczne równie dobrze można powiedzieć że tesco zabiera pracę polakom
  • ~klomb
    (2014-01-23 12:34)
    Teraz dopiero widać gołym okiem , że okrągły stół to zdrada Polaków. Potem nocna zmiana i gruba kreska i zostaliśmy wywłaszczeni z własnego kraju. Został naród niewolnikiem rasy panów. Masowa emigracja , albo niewolnictwo. Narodzie , czy ty usnąłeś? , jeszcze głosujesz na libertynów i lewaków co cię niszczy?
  • ~wowa
    (2014-01-23 12:34)
    ,,zielono mi..." a najbardziej zielony jest ,,zont"
  • ~klermordercy
    (2014-01-23 12:30)
    w polsce milion polaków pracuje za grosze a polak polakowi wilkiem utopi w łyzce wody taka katolska miłośćtoco dopiero wobcym kraju
  • ~S O L I D A R U C H
    (2014-01-23 12:04)
    ,
    rozmawiałem kiedyś dłużej ze swoim sąsiadem(resortowa emerytura 2756,35zł/miesięcznie) który przyznał (przyciśniety pytaniami) że głosował na PełO-...
    zapytałem go dlaczego ty akurat głosowałes na PełO a nie na inną partię ?

    odpowiedział ..."wiesz ..tam sa doświadczeni ŻŁOdzieje co to sami kradna i innym kraść nie przeszkadzają a moja córka własni ezałożyła za Un ijne dotacje Firmę szkoleniową i będzie "szkolić" bezrobotnych ..)

    odpowiedziałem a był to rok 2007 -słuchaj no ale nie ma tak dużo bezrobotnych ?czego może nauczyc 50 -letniego praktyka młoda za przeproszeniem pińdzia taka jak Twoja córka która dopiero co kończy studia ??...przecież normalnie jest tak ze Mistrz ma włansie te 50-60 lat a czeladnik 20-25?...czy to jej sie będzie to opłacało

    on z kolei oidpowiedział : "Ci co przejmą władze (chyba miał przecieki) zadbają o to aby tacy jak my i nasze dzieci miały szmal-przecież UNIA dała 300 000 000 000 zł (słownie trzysta miliardów złotych )
  • ~hans
    (2014-01-23 12:02)
    Norweski socjalizm ewoluuje w komunizm.
  • ~ed
    (2014-01-23 11:45)
    To jest właśnie życie emigranta.Wykonuje najgorszą robotę a przy pierwszej okazji wieszają na nim psy. A dla tubylców zawsze jest kimś gorszym. Każdy kraj powinien dla swoich obywateli stworzyć warunki do godnego życia, żeby nie musieli być wyrobnikami i popychadłami u innych. Ale do kogo ta mowa ? Kogo to u nas interesuje ? Najważniejsze są sondaże i stołki.
  • ~Robnad
    (2014-01-23 11:34)
    ciekawe czumu to ci "durni" Polacy nie wracają z POwrotem .
    wstrętny Kaczor już nie rządzi, a od 6 lat mamy zieloną wyspę, która na tle targanej kryzysem Europy jest wymarzonym rajem. w końcu to Tusk głosi.
    czyżby kłamał? he, he, he, na dodatek 24 godziny na dobę?
  • ~Jobtwojumac
    (2014-01-23 11:13)
    w obcym kraju nie jest sie kochanym,nawet w Polsce Wolak nienawidzi Polaka.
  • ~kali
    (2014-01-23 11:08)
    Polacy zostali Żydami Europy.
  • ~Janek Cz.
    (2014-01-23 11:04)
    Za Tuska miało być dobrze. Imigranci mieli wrócić do Polski. Nikt nie miał wyjeżdżać
    z Polski. Nie byłoby imigrantów nie byłoby problemów w Anglii, Niemczech, Norwegi oraz paru innych krajach Europy. Jest inaczej kto może zmyka przed Tuskiem i jego "miłością" gdzie pieprz rośnie. Po prostu władza nas okradła i zadłużyła po uszy. Podobno każdy ma to na co zasłużył. Chcieliśmy Tuska to mamy biedę...
  • ~cinkciarz