W Polsce spada bezrobocie. Najnowsze dane

| Aktualizacja:

W Polsce spada bezrobocie. GUS poinformował, że w czerwcu stopa bezrobocia wyniosła 13,2 procent, czyli była o 0,3 niższa niż w maju.

wróć do artykułu
  • ~bat
    (2013-08-08 18:17)
    U nas spada w Grecji wzrasta. Wniosek. Polacy wyjeżdżają z polski za pracom.
  • ~Nina
    (2013-07-26 11:07)
    Gus niech poda swoje zarobki i kto na nie płaci ,takie ma zobowiązania wobec PO i PSL wszystko zrobi dla Picusia -Glancusia Tuska bez czopka!
  • ~ola
    (2013-07-25 13:43)
    U mnei jakoś tego nie wudać dlatego teraz zdecydowałam się na wzięcie kredytu w geitn banku i załozenie wiłasnego biznesu, bo bycie zależną mam po kokardy.
  • ~lis
    (2013-07-24 13:30)
    wszystko co nase tyfuskowi oddamy
  • ~r46
    (2013-07-23 18:49)
    A świstak siedzi i zawija w to sreberko.
  • ~obserwer_1
    (2013-07-23 16:00)
    a tak dla oddania sprawiedliwości należało by podać o ile wzrosło od bezrobocia w czerwcu 2007 r
  • ~Jak tam 'meczennica' Beatka - niunia 'Scheta'
    (2013-07-23 15:54)
    Na gwalt ekipie donaldzich POkretasow potrzebny jest ' kolejny cud ' i ' rosnace slupki'. Wszystko by mafijno agenturalny NIErzad mogl dalej bezkarnie uciekac do przodu a wszystko ... ' by zylo sie lepiej...' .
  • ~F A K T Y nie m i t y
    (2013-07-23 14:54)
    do podawanej przez PO-lszewię liczbby bezrobotnych nalezy doliczyć 2,500 000 ludzi którzy w okresie 2007-2013 wyjechali szukać ZIELONYCH WYSP -i w ten oto sposób bezrobocie faktyczne wraz ze sztucznie ukrywanytm (staże z Urzędów Pracy, MOPS itp)da najwyższy w Świicie % ludzi bezrobotnych a mianowicie 41 %
  • ~polityk
    (2013-07-23 14:32)
    bezrobocie spada, jest to okazją abysmy w naszym klubie partyjnym wypili dzisiaj dobre markowe wino i zapalili wspaniałe cygara
  • ~współczesny Spartakus
    (2013-07-23 14:22)
    młodzi którzy znają języki obce uciekają z kraju, ci w wieku przedemerytalnym którym grozi zwolnienie wysiadają psychicznie, reszta dostaje posady po znajomości w budżetówce ... a cały ten kołchoz o nazwie III RP jest finansowany przez resztkę drobnych przedsiębiorców nękanych przez PIP i US oraz z kredytów zaciągniętych w zagranicznych bankach ... taki w połowie sponsorowany feudalizm gdzie kasta okrągłostołowa zrzeszyła się w kilku partiach parlamentarnych i dozbraja policję/wojsko żeby przypadkiem lud wyzyskiwany się nie zbuntował ... płacić podatki i modlić się o przetrwanie - tyle pozostało szarakom ...
  • ~BULL
    (2013-07-23 14:19)
    MARZENIA ŚCIĘTEJ GLOWY!!!
  • ~logika
    (2013-07-23 14:05)
    Bo wiecej Polakow wyjechalo do Niemiec,na czarna robote!!!
  • ~lex
    (2013-07-23 14:03)
    to ze bezrobocie spada,widac golym okiem.teraz prace znalazlo dwoch panow;jeden 21 letni,drugi 23 letni-zatrudnieni jako doradcy ministra spraw wewnetrznych.czy to juz nie jest sukces??
  • ~"gospodarka" , "ekonomia" i kreatywna księkowość
    (2013-07-23 13:47)
    Bezrobocie można zlikwidować w jeden wieczór !
    Wystarczy aby Tusk , Rostowski czy innych picer rządowy wyjdzie i ogłosi to w telewizorni !
    Koniec kropa i PO bezrobociu !
    Skoro obecny NIERZĄD odwala kreatywną księgowość , aby słupki się zgadzały , to w czym problem "zlikwidować" bezrobocie !

    Tusku ...dajesz i idź na całość ...aby jeszcze odrobinę trwać przy korycie !!
  • ~Jud Süß
    (2013-07-23 13:40)
    Polska jest O.K. - nie znam polskiego Zyda, ktory bylby bezrobotny. Polska to nasz
    " Safe Haven " - bardzo nam goscinny kraj i przystan naszego bezpieczenstwa finansowego. Dzieki naszemu Okraglemu Stolowi - dziesiatki tysiecy naszych powrocilo do Polski i czuja sie tu jak u Pana Boga za piecem. Nalezy sie jeszcze tylko pozbyc poslow - antysemitow, ktorzy glosowali za zakazem uboju rytualnego . Nie mysle, ze bedzie to dla nas wielkim problemem.

    Prosze nie kasowac mojego komentarza, bo bedzie to dla mnie i wielu innych oznaczalo wzrost antysemityzmu w polskich mediach !
  • ~FMan
    (2013-07-23 13:39)
    Ilu z tych dwóch milionów bezrobotnych jest bez zasiłku? Jak to wygląda w innych krajach?
  • ~RdR
    (2013-07-23 13:07)
    Spada ale rośnie...
  • ~bezrobotny
    (2013-07-23 13:00)
    Pewnie, że spadło ministrowie zatrudnili po paru doradców w wieku przedszkolnym, no ale z rodziny.
  • ~niczym Diogenes z Biłgoraja
    (2013-07-23 12:54)
    i PO co się podniecać. ludzie wydaje na urlopach to co zaoszczędzili i pożyczyli w bankach.
    Bezrobocie spadło SEZONOWO bo w miejscowościach turystycznych zatrudnili sezonowo na 1/6 etatu pracowników którzy pracują dziennie 12 godzin za 1200 zł miesięcznie
  • ~Rządy PO toż to tragedia narodowa. Strach się bać.
    (2013-07-23 12:53)
    w dół ---Zastosowano nową metodologie, czyli prostytutki i handlarze narkotykami są wliczeni jako pracujący.

    Natychmiast -wyegzekwować od nich składki ZUS i podatki.

Może zainteresować Cię też: