Do Morawieckiego trafiły nowe propozycje podatkowe z resortu finansów. DGP zna SZCZEGÓŁY

| Aktualizacja:

W rządzie coraz częściej słychać, że nie ma już miejsca na hojne transfery społeczne. Wrócono za to do pomysłów obniżenia danin.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-02-10 19:55)
    To nic nie pomoże. PiS już przepadł, chociaż jeszcze o tym nie wie.
  • ~head
    (2019-02-10 20:03)
    Kolejna ściema pisowska, najpierw doili pracujących i emerytów żeby dogodzić menelom i dzieciorobom, teraz się spostrzegli że przegięli i znowu zaczęli klamać. Nikt już PISowi nie uwierzy.
  • ~ajax
    (2019-02-10 20:04)
    Kwota wolna od podatku 8 tys. zł dla wszystkich miała być już w 2016 roku i podnoszona w kolejnych latach dalej niezrealizowana przez PiS i Prezydenta Dudę.Swoją drogą Prezydent Duda nie dotrzymał słowa również kolejny raz, bo mówił, że jeśli obietnica z kwotą wolną nie zostanie zrealizowana to zrezygnuje z prezydentury.
  • ~Batko
    (2019-02-10 20:14)
    Durne Pały Szanowni.Socjał to nie Socjalizm.@ head ILE masz rodzeństwa ,lub dzieci? A ,,lumper-proretariat minimum troje. Kto da więcej Ojczyźnie? Polsce JESZCZE potrzebna Minimum Jedna góra dwie kadencje PiS przy władzy.A znikną tzw.menele.
  • ~Yy
    (2019-02-10 20:19)
    Tonacy brzytwy sie lapie
  • ~Kudrys
    (2019-02-10 20:22)
    Niech oni już nic nikomu nie dają, tylko znikną z powierzchni ziemi.
  • ~Szyba
    (2019-02-10 20:26)
    A Rydzyk już zaspokojony ?
  • ~Slazak
    (2019-02-10 20:31)
    Klasa srednia, ale najwazniejszym kryterium jest legitymacja partyjna
  • ~jarek
    (2019-02-10 20:33)
    Najpierw ją OKRADA, a teraz chce "budować"! Strach się bać, co te matoły "wymyślą"!
  • ~Przes
    (2019-02-10 20:43)
    Kto mógł to powiedzieć? Gowin?
  • ~paweł
    (2019-02-10 20:59)
    Tylko Pis !
  • ~Podsłuchane mimo szumideł
    (2019-02-10 21:20)
    „ Ty, Srebrna to pikuś, powiem ci na ucho jak można pod...ić Księżyc ”.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-10 21:45)
    Dwa c h u j e !!!!
  • ~emerytka
    (2019-02-10 21:52)
    A co z buzkowym systemem emerytalnym , który produkuje bieda-emerytów a w szczególności emerytki ??????? Jak to się ma do powszechnie głoszonej solidarności społecznej ????????
  • ~madra polityka
    (2019-02-10 22:03)
    Bardzo dobrze. Wkurza to opozycje, bo zabierze jej duzo glosow. Bastion opozycji sie zachwieje.
  • ~Kick
    (2019-02-10 23:14)
    Klasa polityczna dzieli się na tych którzy Polaków idących po swoje kopali po piętach i tych który chcieliby położyć pod nogami chodnik. Wszyscy zdziwieni bo 500+ wypalił. Opozycja do dziś się nie może otrząsnąć :) He he, nie jestem za PiS, ale chłopaki jesteście o pięć długości za nimi. Mowa nienawiści nic nie pomoże. Konstruktywnie rzecz biorąc weźcie się do roboty i albo wpasujcie się w ten prosocjalny kierunek albo nic już nie wygracie. Amen.
  • ~Górski
    (2019-02-11 06:30)
    Najgorszy jest wiatr
  • ~Don Carlos
    (2019-02-11 06:48)
    Pany z PiS-u, czy nie lepiej byłoby dla wszystkich Polek i Polaków abyście poszli do diabła i nie męczyli Narodu Polskiego swoją pustotą umysłów, bo czego się dotkniecie to wszystko zepsujecie - patałachy, patałachy i w dodatku kłamcy.
  • ~On
    (2019-02-11 07:01)
    Co ten stary bezzebny pryk, ze slinotokiem znowu wymyslil?
  • ~Witek
    (2019-02-11 07:07)
    Pis rzuca znowu ciemnym rybkom tlustego robaczka ? Ciemniaki sie zalapia, madrzy znaja juz te przedwyborcze obiecanki cacanki!

Może zainteresować Cię też: