Unijny bankrut opublikował "listę hańby". Aktorzy, piosenkarze...

| Aktualizacja:

Grecki minister finansów nazwał ją „listą hańby”. Na liście oszustów podatkowych, którą opublikował rząd, znaleźć można m.in. piosenkarzy, artystów i biznesmenów. W sumie widnieje na niej ponad 4 tysiące nazwisk ludzi, którzy narazili państwo na 15 miliardów euro straty.

wróć do artykułu
  • ~zwyczajny
    (2012-01-23 11:57)
    Może ułożyć u nas listę hańby polityków?
  • ~?
    (2012-01-23 12:39)
    w polsce chyba tez ich nie brakuje
  • ~jak
    (2012-01-23 12:43)
    W polsce zlodziej uwazany jest za osobe przedsiebiorcza,zajmuja wysokie stanowiska sa nawet poslami.
  • ~gawka
    (2012-01-23 12:54)
    Czy Grecja nie ma więzień?
  • ~Slazak
    (2012-01-23 12:54)
    Wreszcie zabiera sie do (bardzo)"wysoko urodzonych", dotad starano sie uszczuplic dochody zyjacych z 400 zl. zapomogi. Chociaz to zagranica, ale...
  • ~POdode
    (2012-01-23 12:54)
    Listę hańby POlaków znamy. Czasem niektórzy udają , że się buntują, ale zaraz się reflektują, bo boją się ostracyzmu salonu i natychmiast wycierają sobie buźki straszeniem "okropnym PiS".
  • ~emerytka
    (2012-01-23 12:57)
    U nas tez powinni opublikować to znalazłyby się pieniądze na służbę zdrowia
  • ~gruby
    (2012-01-23 12:59)
    greckie pajace. Jak ktoś zalega to nakłada się na niego podatek i grzywnę a nie jakieś tam publikowanie w necie
  • ~A
    (2012-01-23 13:03)
    U NAS PIOSENKARZE , AKTORZY, ARTYŚCI USILNIE POPIERAJĄ PO , MAJĄ KASY , JAK DIABEŁ GWOŻDZI, BIEDA W OCZY IM NIE ZAGLĄDA, BO WYSTARCZY ,ŻE POKRYTYKUJĄ SOBIE OPOZYCJĘ I JUŻ O NIC NIE MUSZĄ SIĘ MARTWIĆ,
  • ~vis
    (2012-01-23 13:17)
    to są ci udciwi obywatele
  • ~peowiec
    (2012-01-23 13:36)
    Rzeczpospolita Polska to kraj sprawiedliwości społecznej,uczciwi politycy,ludzie
    kultury,biznesu nie to co jakaś tam Grecja,czy tak???
  • ~bugi
    (2012-01-23 13:38)
    Kiedy polska lista hańby? Oj, przydałaby się
  • ~do: bugi
    (2012-01-23 13:47)
    bugi, wystarczy zajrzeć do "salonów" GW, TVN itp. i spisać bywalców.
  • ~henio
    (2012-01-23 13:56)
    W Polsce Ci co mają miliony zwalniani są z POdatków dotyczy to instytucji jak osób prywatnych,a szary obywatel musi płacić podatki i nawet ulgi na internet mu zabiorą
  • ~Jurek
    (2012-01-23 13:58)
    Re Bugi

    Takiej listy w najbliższych kilku latach nie będzie na pewno. Chyba, że znalazł by się taki z myśleniem Makiawellego, lub Józefa Piłsudzkiego
  • ~RIMET
    (2012-01-23 13:59)
    NA POLSKIEJ LISCIE HANBY BYLIBY NIE TYLKO CELEBRYCI, ALE I BYLI ESBECY, MAINSTRIM PZPR I ESBECCY DONOSICIELE JAK CHAM Z BILGORAJA...
  • ~RIMET
    (2012-01-23 14:01)
    ZRESZTA POLSKA LISTE HANBY PRODUKUJA SAMI URZEDNICY PODATKOWI...OCZYWISCIE NIE ZA DARMO, BO TO SA DROGIE RZECZY...
  • ~Zgredek
    (2012-01-23 14:06)
    A kiedy u nas ukaże się taka lista hańby? Interesuje mnie rok 1938 /moja babka mówiła, że nasza szlachta, to z majątku miała najwięcej, długów w bankach/ z ujęciem oczywiście kościoła katolickiego. I potem interesuje mnie lata, rok w rok od 1990 do dnia dzisiejszego. Interesują mnie też bardzo umorzenia podatków. Powiedzmy, że od kwoty 20 tys. w górę. Drobnica mnie nie interesuje. Nie bez powodu bezczelni działacze PSL, byli tak oburzeniu nie umorzeniem ich długów wobec Skarbu Państwa.
  • ~oko
    (2012-01-23 14:16)
    U nas jest tak samo tylko trzeba do nich dopisać złodzieji i polityków ,taki Palikot tacy co to samochody z najwyższej "półki kupują" za kilka tysiecy złotych,mieszkania o pow 100m2 nabyli też za 20 tys.,aktorka i szefowa TVP , redaktorka ,prezydent miasta ,posłanka i wszycy nie zostali nawet symbolicznie ukarani.
  • ~ala
    (2012-01-23 14:21)
    Mamy przykład tego z Biłgoraja narobił przekrętów ,wszczęto śledztwo i co i nic , jest wrogo nastawiony do PIS-u przychylny PO i ot co.

Może zainteresować Cię też: