Pierwsza taka zbrodnia vatowska z konfiskatą rozszerzoną. Rozbito jedną z największych mafii

| Aktualizacja:

Prawie 1,8 tys. lewych faktur na 138 mln zł, pranie brudnych pieniędzy i zakup legalnej firmy do wyłudzania akcyzy i VAT – to dorobek jednej z największy mafii paliwowych, która właśnie została rozbita

wróć do artykułu
  • ~Robert z łodzi
    (2019-11-08 07:49)
    Jak w 2004 r ostrzegałem że VAT to istna maszynka do wyłudzania pieniędzy wtedy byłem banowany opluwany robiono zemnie chorego schizofrenika a już wtedy przedstawiłem swój plan na to jak można kontrolować VAT i wyłapywać nieuczciwych !nikt i nikomu wtedy nie zależało natym aby to uszczelnić ,powstawały nowe centra handlowe molochy to jest Wólka Kosowska ,centrum handlowe ptak gdzie ludzie tylko sobie siedzieli i dłubali w komputerach a handel mieli gdzieś bo wystarczyło dzienie wypisać kilka faktor i liczyło się już zysk ,mówię tu o tak zwanych małych cwaniakwch a więksi potentaci jak firmy paliwowe ,stalowe i tym podobne to już była elita i inna bajka !!!!wreszcie znalazł się ktoś mądry w rządzie który wykorzystał to do tego aby przejąć władzę i mieć pewne pieniądze dla społeczeństwa ?chwała im za to bo wreszcie zwykli ludzie będą czerpać z tego zyski a nie elity cwaniaków ? PiS podjął dobry krok i kierunek i jak uda mu się uszczelnić w stu procentach VAT i zlikwidować szara strefę będzie rządził na wieki ,a jest to w dobie komputeryzacji realne i do zrobienie tylko potrzeba sztab ludzi którzy będą tego pilnować a efekty tego już widać bankructwa nieuczciwych firm którym brak wyłudzeń powoduje to że się zamykają znika wiele marketów znanych itd które żyły z faktor i wyłudzeń !!musi wreszcie być zdrowa konkurencja w której wszyscy mają swoje miejsce płacą uczciwe podatki i czerpią uczciwe zyski wszystko po jednym kliknięciu w komputer jest do sprawdzenia i przejrzyste a cwaniactwo vatowski działa dalej tylko w Bułgarii Rumunii itd gdzie system walki jest jeszcze w powijakach ,,,,,mogliśmy już ten dobrobyt wszelkie 500+mieć już piętnaście lat temu tylko nikomu wtedy chyba natym nie zależało aby polska była w innym miejscu w Europie i w uni europejskiej byli byśmy liczącym i wiodącym z którego bierze się pozytywny przykład państwem !no ale lepiej późno niż wcale teraz jest czas aby to nadrobić i w ciągu dziesięciu lat dogonić najlepszych w uni i być liderem w grze o budżet europejski .pozdrawiam przeciwników tego typu myślenia aby im szybciej się przyłącza do tego trendu tym więcej zyskają zaoszczędzą i mniej stracą i nie trafia przed oblicze sprawiedliwości....oszuści cwaniacy eldorado w Polsce się skończyło i już nie powróci niech dowas to dotrze nastał czas na uczciwy przejrzysty okres w życiu Polaka !oszusta mówimy nie i tym co się nabijali że trzeba być frajerem aby w Polsce pracować za dziesięć tysięcy złotych mówimy już dziękuję bo my Polacy będziemy pracować naradzie za pięć tys zł ale uczciwie i już nikt z nas nie będzie się nabijał .
  • ~Asa
    (2019-07-06 18:27)
    Dla mnie największymi złodziejami są ci w rządzie i parlamencie to oni powinni trafić za kraty na 25 lat
  • ~kantata
    (2019-07-04 18:48)
    Konsekwentna polityka obecnego rządu skutecznie zwalcza różnego rodzaju patologie, między innymi te vatowskie. Dobrze, że doczekałem takiego państwa, w którym ktoś faktycznie dba o naszą rację stanu i interesy obywateli.
  • ~dontcry
    (2019-07-04 14:17)
    Duży sukces. I zarazem w dużej mierze konsekwencja skutecznej długofalowej polityki rządu, mające na celu walkę z mafiami vatowskimi i uszczelnienie systemu.
  • ~Xwar
    (2019-07-03 19:09)
    No dobra, dzięki za te bałwochwalcze wpisy. Kaczyński i Morawiecki są z was dumni, no może Morawiecki nie jest dumny, on raczej uważa, że ludzie są tacy głupi bo wierzą w to co mówi. Moje pytanie, gdzie są te miliardy? Jedna firma za 2 mln /pranie brudnych pieniędzy, tych setek milionów, tych miliardów ma polegać na kupnie udziałów legalnie działającej małej firmy?/ i kilka ciężarówek? Ktoś nieźle nadmuchał w balonik.
  • ~zeflik
    (2019-07-03 13:33)
    Zamiast zmienić przePISy będą bohatersko walczyć z kolejnymi mafiami vatowymi. Ustawa o vat moze mieć jedną stronę, ale co z milionem gryzipiórków który nie bedzie nikomu potrzebny?
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-02 21:48)
    Czekam na Bodnara i Maje Ostaszewską a także na protesty innych liderów totalnej opozycji...
  • ~Bingo
    (2019-07-02 12:08)
    Najwieksza mafia i tylko 138 milionów? A mówili że ukradziono 240 miliardów! Czy PiS trzyma parasol nad mafiami VATu?
  • ~Heniek
    (2019-07-02 03:55)
    To sukces polskiego rzadu.
  • ~Git888
    (2019-07-01 18:09)
    Zara zara a mafie bankowa co oszukali tyle ludzi ? Namówili ich do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem ! Tzn wzięli kredyt we frankach !!! Kiedy za to poniosą konsekwencje ? A kopalnie miedzi w Chile ? Za 37 miliardów kto kupił bez miedzi ? I co tez nikt nie siedzi prawo stosowane jest wybiórczo !!!
  • ~B.Y.Walec
    (2019-07-01 16:22)
    Ciekawe jak wygląda emisja pieniądza elektronicznego? Zapis wirualny nie posiada numerów banknotów czy podpisu prezesa.
  • ~4sirt
    (2019-07-01 13:50)
    Ciekawe dlaczego tak dlugo ich szukali.... to tylko swiadczy i Panstwo samo pozwalalo i patrzylo jak mafia okrada skarb Panstw.
  • ~tak trzymać
    (2019-07-01 11:51)
    No to wyborcy PO i ZSL maja pełne POrtki.
  • ~ech...
    (2019-07-01 08:50)
    Co się rzuca w oczy? To była RZECZYWISTA FIRMA PRODUKCYJNA. Bo jej udziały są warte aż 2 mln zł.
  • ~bolec0
    (2019-07-01 07:15)
    Wreszcie ktoś się zabrał za tych złodziei, mam nadzieję że za Amber Gold też bekną.
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-07-01 04:58)
    Wiwat Rząd! Wiwat Premier Ukochany!
  • ~.Krystyna.z.Agencji,
    (2019-07-01 03:48)
    Jak bym nosila majtki, to bym dzisiaj nimi trzesla. W zasadzie moim celem nie jest sprzedaz oleju smarowniczego, ale moja dzialalnosc mozna o to posadzic. No I ta VATa.
  • ~sd2017
    (2019-06-30 23:35)
    panowi z pis, jeśli te 500 osób pójdzie siedzieć (może na 25 lat) to my - Polacy będziemy ich tam utrzymywać tak jak roowerzystów co jechali po pijanemu, a w Polsce więzień zabraknie dla prawdziwych zbrodniarzy (morderców, gangsterów, czy złodziei itp.). Swoją drogą, straty państwa wyniosły 70 mln - odzyskano 2. To gdzie jest reszta tych pieniędzy ? I to jest sukces ?
  • ~Autokar
    (2019-06-30 22:45)
    Serio aż 500, nie 300 ?
  • ~rychu
    (2019-06-30 21:18)
    a ja jestem przekonany ze sekta Jareczka robi taki sam numer jka kiedys z Lepperem !!!!! to wszystko pod publiczke !!!!!!! wiem co to jest "carsska zbrodnia" - nieprawomyslnosc !!!!!!! za "afere miesna", za komuny posypaly sie wyroki smierci !!!!!!!! ale co to jest "zbrodnia watowska" - to sztuczka sekty Jareczka, kolejna zagrywka PR !!!!!!! pamietacie jak Ziobro, na wizji zrobil aresztowanie chirurga-transplantologa, oglosil go zbrodniazem i lapownikiem ??!!!!! to taka sama zagrywka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: