Dwoje wiceprezesów JSW straciło stanowiska. Związkowcy: Działania ministra energii i rady nadzorczej JSW są szkodliwe dla spółki.

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) bez podania przyczyn odwołała w czwartek ze stanowisk dwoje wiceprezesów tej spółki. Z taką decyzją nie zgadzają się związkowcy, którzy przerwali posiedzenie rady i powołali sztab protestacyjno-strajkowy.

wróć do artykułu
  • ~jula
    (2019-01-11 08:30)
    Kogo wy nazywacie ministrem ? Tchórzewskiego ? Ha,ha,ha !!!!!
  • ~Prawda
    (2019-01-11 07:05)
    Po 1.ZZ walczą tylko o swoje interesy kosztem przedsiębiorstwa w którym są.2. Nie znamy przyczyn odwołania i nie próbujmy zrozumieć, bo jesteśmy z zewnątrz . 3. Raz chcecie czystego powietrza innym razem węgla. 4. Nasze żółte kamizelki tylko pogorszą warunki życia- nauczyciele wrócą do klas z opbyszczobymi głowami a ci co dostali - oddadzą, bo znów " mistrz" POwie, ze " pieniędzy nie ma i nie będzie".
  • ~Sygnalista
    (2019-01-11 06:57)
    Same Związki zawodowe to już szkodniki a jeszcze wspierane przez POKO - to nie brzmi dumnie.
  • ~z
    (2019-01-11 05:58)
    Nie jest to wielka strata: wiceprezesi nie wydobywaja wegla.
  • ~Wera
    (2019-01-11 05:41)
    Będą następni z ramienia PiS i to z większą pensją. Pieniądze się też znajdą dla zwiàzkowców bo Mateuszek da. Nic się nie martwcie panie Piotrusiu wiemy że karma dla psów poszła w górę. A miało nie być podwyżek fe wstyd. A jak nic tego nie będzie .to czopki ubrać i wio na Nowogrodzką
  • ~Julka
    (2019-01-11 05:29)
    Pewnie prezesi bardziej dbali o interesy spółki niż pisu i dlatego musieli wylecieć
  • ~Suchy
    (2019-01-10 23:46)
    Tera to możecie ich dmuchnąć w kitko!!! Robio co chco a Wy ğłupole łykacie jak pelikan!!! Ozona też zwolnio...Tak jak zamknęli Makoszowy i Krupińskiego!!! Nic tylko trzeba walczyć o swoje precz z Warszawko i Kałużami rządu!
  • ~Batko
    (2019-01-10 19:37)
    W Każdej Chwili Może zostać w JSW. wprowadzony Komisarz.I ŻADEN Strajk tego nie zmieni.Rząd sprowadzi węgiel np: z Rosji,a węgiel JSW. na Hałdy. I górnikom po kieszeni ,a i rozum powróci. Co chcą rozróby? A może za wzór Francja?.
  • ~Ciocia Kundzia z Królewskiej Huty
    (2019-01-10 18:42)
    Patrzajta grubery jak dym ie wasPIS, a wy frajery nadal ich...
  • ~Baca
    (2019-01-10 18:34)
    Czy to nie POlszewik co sterował policją ostrzelając GÓRNIKÓW bo mi tak coś przyPOmina to wydarzenie z ekranu telewizji
  • ~min
    (2019-01-10 18:14)
    towarzysze górnicy wy sie nie denerwujta. wy chopy bierzta te kilofy, łumy i petardy i jećta do warszawy prosto do towarzysza jarosława ojca narodu i przywódcy partii. on ma i wam da. pinset tysiąc pinset i sto dziwięset tysięcy. A jak mu zabraknie to jego wierny druch tow. prezes NBP wydrukuje wam kasy ile chceta. dodakowo jego dwie blondyny zrobią dla was gratis taniec na rurze w stroju toples. bedzie dobrze.
  • ~to jest cyrk na wielkich kołach!
    (2019-01-10 18:13)
    zmiany w zarządzie JSW mają być wprowadzone by JSW umozliwiła budowę elektrowni na rosyjski węgiel - obecnie finansowanie się nie dopina, więc kasa z JSW ma pomóc....
  • ~Batko
    (2019-01-10 18:02)
    Tylko że Rada Nadzorcza może ZABLOKOWAĆ Eksport i Wysyłkę węgla. Oraz WSTRZYMAĆ wydobycie węgla. KOMU zależy na rozrobię na Śląsku?????????????????? Odpowiedż ZAPRZAŃCOM_PO.
  • ~Wyborca PIS
    (2019-01-10 17:18)
    Od jutra , wszyscy wyznawcy PIS muszą całować Jara w rów --obowiązkowo
  • ~Gazeta Wyblakła.
    (2019-01-10 17:16)
    Muszę pisać pod pseudonimem , bo jestem ge jem , a w naszej ukochanej partii PIS nie toleruje sie ciepłych chłopaczków
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-10 17:07)
    Usadowił się tam POlszewik i ciężko go WYKORZENIĆ z takiej POsadki to ludzie od LIKWIDACKJI KOPALN i związkowcy nie mogą na to POzwolić
  • ~żółte w modzie
    (2019-01-10 16:50)
    Widać i u nas zapanowała moda na żółte kamizelki. Górnicy, nauczyciele to chyba początek popularności tego wdzianka.A śmiano się z Makrona.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-01-10 16:06)
    Czyżby ostrzeżenie a później najazd na Warszawę, groźne tupanie, rzucanie nakrętkami i palenie opon?
  • ~loczek
    (2019-01-10 15:08)
    milardy z panstwa aby kolesie mogli zarabiac miliony, to jest chore
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-01-10 15:05)
    Pisowska "róbta co chceta". Plugawa Zmiana uczy ludzi od rana do wieczora, że zasady i prawo to tylko lewackie wymysły. Z ekranów PiSTV płynie stale ten sam przekaz - liczy się chamstwo, bezczelność, a zasady gry są dla frajerów i przegranych. Bohaterką pisowskiego lektoratu jest pani Pawłowicz pokazująca że można każdego zmieszać z błotem i nie liczyć się z niczym i nikim. I ten elektorat, tak młotkowany, kiedyś zwróci się przeciwko swoim pisowskim Jaśniepanom. To nie przed opozycją będą wiali z Polski pisowscy Jaśniepaństwo - ale przed własnym, zdemoralizowanym pisowską propagandą elektoratem.

Może zainteresować Cię też: