Reklama
Reklama
Reklama

Chleb po 10 zł, mięso droższe o 40 proc.? "Rząd przespał kryzys"

Susza
Susza / Shutterstock
Bochenek chleba za 8‒10 zł, mięso droższe o 30‒40 proc.? To nie scenariusz stanu wyjątkowego, tylko prognozy branży. Wszystko przez suszę i ASF.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
ceny wzrost mięso chleb ASF susza żywność rząd drożyzna rolnicy

Powiązane

Reklama

Komentarze (103)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • ludz
    2018-10-12 16:34
    a pszepraszam..a komdony PO ile
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • strachy to do Peło
    2018-10-11 18:51
    głuPOle nie straszcie.
    0
    zgłoś
  • adam
    2018-10-11 15:37
    der dziennik szczuje i probuje wywolac panike
    0
    zgłoś
  • w-cek
    2018-10-10 07:03
    Totalnym z PSL spada poniżej 5% dlatego straszą podwyżką chleba o 300%
    0
    zgłoś
  • TORWAR
    2018-10-06 15:13
    Oby przez te podwyżki nie schudli nam biskupi i Jegoprzewielebność OJCIEC RYDZYK.
    0
    zgłoś
  • Jarocinski
    2018-10-06 15:08
    WSZYSTKO CO NASZE PISOWI ODDAMY."WSZYSTKO CO WASZE NA 500+ ODDAMY.
    0
    zgłoś
  • Dgro
    2018-09-27 06:19
    Nie martwcie się dołożą 1000 dalej będą popierac .Mateuszek się postara .Co Pan premier obieca w tym tygodniu ?czekamy .Policjańci lekarze pielęgniarki nauczyciele robotnicy itd .teź czekają na podwyźki pensji nie mówiąc już o budżetówce!!ALLELUJA I DO PRZODU JAK MAWIAŁ O.RYDZYK .JEMU TEŹ TRZEBA DAC
    0
    zgłoś
  • J. Kolanko
    2018-09-26 19:38
    Kończy się PiS - cud, zaczyna się Głód. Będzie bieda!
    1
    zgłoś
  • Jaras Łódź
    2018-09-09 18:45
    Idź na wybory, bo mochery po mszy pójdą stadnie
    1
    zgłoś
  • mandzi
    2018-08-23 06:27
    Niemiecka gazeta jak zwykle: siać zamęt wśród Polaków- w tym czasie Merkel buduje przyjaźń z Putinem
    0
    zgłoś
  • kwakwa
    2018-08-22 15:53
    chleb po 10......+, i dobrze- tyle tego na śmietnikach !
    1
    zgłoś
  • PiSowi
    2018-08-22 14:48
    No to dalej zajmujcie sie Putinem , Ukraina i Krymem az calkiem wymrzecie z glodu. Nie zajmujcie sie gospodarka, bo to zbyt dla Was madre.
    2
    zgłoś
  • vita
    2018-08-22 04:18
    jprdl tez mi problem. zawsze mozna zostac vitarianinem, frutarianinem, czyli jesc tylko na surowo owocki czy z dodatkiem warzywek oraz nasion i orzechow. to obrodzi, juz widze te grusze usiane owocami jak nie bylo dawno, sliwki jablka itp.....malin agrestu czy porzeczek to nie bylo komu zbierac i ceny nieoplacalne byly. no i dobrze wam tak, jestescie uzaleznieni od chleba, nabialu czy miesa? to sobie teraz cierpcie hahaha to wszystko i tak niezdrowe jest, beznadziejnie niezdrowe i prowazace do nowotworow. polecam zainteresowac sie odzwianiem vitarianskim, to duzo zdrowsze no i.....leczy z wielu chorob przy okazji. osobiscie jestem w 80% vita, mam ponad pol wieku i jestem zdrowsza niz dawniej gdy jadalam prawie ,,normalnie do tego odpada gotowanie , to sie nazywa wolnosc :P
    1
    zgłoś
  • K. Stucha
    2018-08-22 00:42
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Wykopac szkopow z Polski .
    2018-08-21 17:29
    Szkopy strasza ale nic im nie wychodzi , aq moze zajma sie kornikiem i wycinaniem lasow w Niemczech ,jakos teraz milcza a niedawno ryczeli ,A moze te konusy z Totalitarnej w UE zabiora glos !!!
    0
    zgłoś
  • heniek
    2018-08-21 15:48
    Nawet rezerw nie maja na wypadek kilkuletniej wojny,w okresie poprzedniego ustroju bylo to nie do pomyslenia,
    2
    zgłoś
  • współczuję
    2018-08-21 12:50
    Biedne będą te niemce jak im tyle PO drożeje ! Dobrze, że my nie mamy cioci Merkel !
    1
    zgłoś
  • niedoczekanie
    2018-08-21 12:47
    No tak by było gdyby targowica znów dorwała siędo wadzy !!!!
    2
    zgłoś
  • pissanie z kieszeni suwerena
    2018-08-20 23:12
    Oni sami się wyżywią - z podwyżek. Typowe Pissanie z kieszeni podatnika
    5
    zgłoś
  • Artur
    2018-08-20 21:53
    Rząd wycisza ASF a to załatwi wszystkie świnki. Wtedy rolnicy wyjdą z kosami. Oprócz apelu by myśliwi zabijali wszystkie dziki nie robią nic. To będzie koniec władzy pisu. Do tego susza i ceny chleba do tego służba zdrowia w rózpadzie. Piśie żegnaj.
    3
    zgłoś