Ciasno na Okęciu. Nadlatuje 12 dreamlinerów, nie ma warunków do obsługi ogromnego airbusa linii Emirates

| Aktualizacja:

LOT będzie miał niebawem 12 dreamlinerów, a wtedy w porcie zrobi się bardzo ciasno. Władze lotniska uznały, że nie ma warunków do obsługi ogromnego airbusa linii Emirates.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2018-03-19 08:27)
    To wielki sukces Lotu, trzeba budować nowe wielkie lotnisko.
  • ~Bez alzhaimera
    (2018-03-19 08:40)
    Pamiętam, jak "wybitni ekonomiści" z "mega premierem" chcieli go sprzedać. W sumie po co miał być LOT, jak przecież mogłabyć też Lufthansa. W sumie po co nam nowe lotnisko jak jest Franfkfurt czy za chwilę nowy Berlin.
  • ~POwinni POdpier...lić
    (2018-03-19 08:42)
    A co na to opozycja. Czy już jest pisane doniesienie do Brukseli i babci makreli.
  • ~Bartollini
    (2018-03-19 09:25)
    Priorytet na Okęciu powinny mieć największe samoloty oraz rządowe. Realia są takie ,że lotnisko na którym nie ląduje A380 tracą na prestiżu nie mówiąc o obrotach. Gdyby A380 przestały lądować na Okęciu to byłby to znak o degradacji w rankingach. Co do Radomia to jak najbardziej jest to właściwy krok i choć na początku będą perturbacje organizacyjne, to jest to bardzo rozsądne i przyszłościowe rozwiązanie. Niestety Modlin jest na peryferiach w porównaniu do Radomia.Dodatkowo radom ma mniej mgieł i lepsze połączenia komunikacyjne.
  • ~nazi matki ,nazi ojcowie z niemieckiej gadzinówki
    (2018-03-19 09:36)
    napiszcie lepiej dlaczego RUDY z POmyj vel zamachowiec Smoleński przez 8lat doprowadzał POLSKI LOT do upadłość?
  • ~OTLde
    (2018-03-19 09:39)
    ...polskojęzyczny pismaku z der dziennik od szkopa wydawcy.....próbowaliście przejąć LOT z waszymi naciągaczami typu AMBER GOLD...zamknij swoją konfabulującą gębusię....
  • ~A pytanko aktualne!
    (2018-03-19 09:42)
    Dlaczego Tusk z Partią Oszustów doprowadzał przez 8lat LOT do upadłości? Dobrze,że Polacy POgonili te G N I D Y !!!
  • ~mario J
    (2018-03-19 10:57)
    Najprościej to byłoby przenieść samoloty i helikoptery rządowe w inne miejsce i po kłopocie. Jeśli ktoś /powiedzmy linia Emirates/ chce lądować i startować z Okęcia to należy zgodzić się dla dobra ogółu polaków. Helikoptery VIP-ów potrzebują słabszego lądowiska.
  • ~Jarosław K.
    (2018-03-19 11:21)
    VIPy powinny mieć swoje lotnisko w Radomiu lub łodzi
  • ~xyz
    (2018-03-19 12:40)
    Panie słuchaj jak cię błaga lud, uczyń z tymi "mądralami" cud. Spowoduj, żeby pasażerowie i przewoźnicy chcieli latać z zadupia jakim jest stołeczne miasto Radom.
  • ~def
    (2018-03-19 13:13)
    Po cholery nam Araby w takiej ilosciach! Najlepiej nic z Dubaju nie przyleci!!!
  • ~toja
    (2018-03-20 10:36)
    Lot uratował przed bankructwem prezes Sebastian Mikosz mianowany 6 lutego 2013 za czasów PO.
  • ~Abrams
    (2018-03-20 12:31)
    A380 jeszcze nie zaczęły lądować regularnie w Warszawie; Radom leży na peryferiach Województwa Mazowieckiego, wreszcie najciekawsze jest, kto forsował i zrealizował zbudowanie za małego, ze zbyt krótkim pasem dla samolotów klasy B737, A 320/321, aktualnie opustoszałego (z którego nikt nie lata regularnie) portu lotniczego w Radomiu... Kto??? Ówczesny Pan Prezydent Miasta Radom z partii... ? P...i ...S. A gdzie studium wykonalności ? Czyli ocena, co taka inwestycja za [ubliczne przecież pieniądze da..., czy będzie funkcjonować??? Gdzie analizy biznesowe dotyczące rozwoju rynku lotniczych przewozów pasażerskich, które powinny zostać przygotowane, zanim ruszyły pierwsze prace budowlane w Radomiu? A teraz mamy sytuację, gdzie port lotniczy w Radomiu w 2017 roku obsłużył coś około 1400 pasażerów - czyli średnio 3 - 4 osoby DZIENNIE ! A teraz trzeba jakoś uzasadnić wydanie tych wszystkich pieniędzy na budowę Air Port Radom, który praktycznie nie działa i jest potrzebny tylko bardzo małej grupie osób... Ot i cała prawda....
  • ~jj23
    (2018-03-20 21:06)
    To może połowę z nich przenieść do Modlina, wtedy Airbusa A380 się zmieści! ;)
  • ~bartosz
    (2018-03-21 20:31)
    Rozbudować i po problemie, jako pasażerowi ani mi się śni, żeby zasuwać z walizkami do Modlina czy tam Radomia jak teraz sobie wygodnie z tui enterem z Okęcia latam. Po co kombinować jak koń pod górę.
  • ~Tadek
    (2019-02-14 09:42)
    LOT to przede wszystkim beznadziejna obsluga pasazerow - intruzow. Dopoki to sie nie poprawi bede nadal latal (kilka razy w roku) innymi liniami, a te oslawione Drimlinery to juz kompletna porazka. Lecialem takim nowym Chilijskich linii lotniczych i bylo wspaniale, a w naszych LOTowskich zawsze pasazer to intruz, ktory przeszkasza obsludze w pracy. Co kilka lat decyduje sie poleciec LOTem, liczac na poprawe wizerunku. Niestety od conajmniej 30 lat w LOT - to samo, jak za Gierka. Plac i ciesz sie, ze cie zabierzemy nie gwarantujac punktualnosci.... Wstyd na caly swiat....

Może zainteresować Cię też: