"Żyją w poczuciu, że wolno im więcej". Co to znaczy zamożny Polak?

| Aktualizacja:

Jeśli bezgranicznie ufać liczbom, to ponad milion Polaków nie ma prawa narzekać na zarobki. Z każdym dniem przybywa nam zamożnych, którzy wyciągają miesięcznie znacznie powyżej średniej krajowej. Ale dobrze zarabiać wcale nie oznacza mieć pieniędzy w nadmiarze.

wróć do artykułu
  • ~rejtan
    (2016-12-09 08:51)
    Zamozny Polak, to to PISSowski karierzysta, ktory do kasy doszedl poprzez nepotyczne i skorumpowane dzialania PISS! Takiego skoku na polskie spolki przez PISS nigdy w europie nie bylo, jak to robi ta partia - to prawdziwy bandytyzm i mafijne machlojki PISSu i kosciola w Polsce!
  • ~cid
    (2016-12-09 09:09)
    Co jest? Chociaż zupełnie nie zgadzam się z wypocinami rejtana, dla próby kliknąłem mu na plus i wyskoczyło za jednym kliknięciem 27 lajków. Kto tu kombinuje? On, portal, czy system zawodzi...;-)
  • ~mirek
    (2016-12-09 09:58)
    ten dziennik jest taki szwajcarski jak rejtan POlak!
  • ~cid
    (2016-12-09 10:09)
    Z tego co piszesz i jak piszesz Rejtanie, wynika, że jesteś człowiekiem pozbawionym zdolności honorowej i cid, El Cid nie może się z Tobą wadzić. Ani mój giermek czy nawet koń, który mógłby Cię kopnąć, ale mu na to nie pozwolę. Claro?
  • ~Dziennik.de
    (2016-12-09 17:14)
    Dlatego powstał KOD w obronie defraudantów chronionych przez niemieckie gazety.
  • ~loki
    (2016-12-09 11:33)
    Hehe lekarz kardiolog z pięcioletnim stażem......autor pewnie nie wie, że biorąc pod uwagę długość stażu podymplomowego i specjalizacji to niemożliwe. Ale napisać można wszystko.
  • ~Bartek
    (2016-12-09 12:46)
    Super.Będzie komu dowalić 50 % podatku. I już są pieniądze dla państwa.:)
  • ~PolakiBiedakiCebulaki
    (2016-12-09 18:53)
    Hahaha co za głupoty, przecież 5 tys na rękę to grosze. Jak można nazywać kogoś takiego zamożnym? Polaczki biedaki cebulaki lol. Pozdrawiam 20tys na rękę miesięcznie prawie za nic ;)
  • ~kapitalistyczny solidarny demokkkkkrata
    (2016-12-10 18:34)
    Polacy, milionerzy to ci co wygrali w lotka hahaha . Półgłówki rejtanowskie , sami sobie sprowadziliście taki bandycki system, sami pozwoliliście na gangsterską transformację, sami daliście się okraść ze swojego dorobku solidarnym przebierańcom, sami zrobiliście z siebie nędzarzy-niewolników na pastwie bandziorów i cwaniaków. Dalej pozwalacie. Przykładowy programista - dobrych kilka lat temu powstał znany windows 7, co roku sporo drożeje mimo, że to to samo . Ale rosną wymagania finansowe programistów itd. Pozwalacie na płacenie bez końca za raz wykonaną i zapłaconą pracę - własność intelektualna , tantiemy itp.Pozwalacie na jednorazowe produkty, które musicie ciągle zmieniać płacąc coraz więcej, bo tak "zorganizowano" cennik i naprawy, że kupno jest bardziej opłacalne. I napychacie kieszenie tym producenckim pasozytom, twórcom bubli. Milionerzy, k... !
  • ~Ppp
    (2016-12-09 18:48)
    Dla mnie miara jest ilość średnich krajowych na glowę w rodzinie (10.000zl przy pieciu osobach na utrzymaniu to nie tak dużo). Dwie-trzy = zamożność. Powyżej trzech = bogactwo. Oczywiście trzy średnie krajowe (ok. 9.000zł na rękę) na kolana nie rzuca, ale wielu ludzi musi za to przeżyć kilka miesięcy. Pozdrawiam.
  • ~xyz89
    (2016-12-11 11:45)
    Piwo sie warzy chociaz zwazyc tez mozna
  • ~Ja
    (2016-12-10 13:48)
    5 tysięcy zł netto to nie jest poziom przy którym możemy mówić o jakieś ekstra zamożności. Ba, nawet 10 tys zł takim nie jest.

Może zainteresować Cię też: