Uwaga na kredyty we frankach! Rośnie nowa bańka spekulacyjna?

| Aktualizacja:

Nie warto przewalutowywać kredytu, bo szwajcarska waluta jest niewspółmiernie droga w stosunku do stanu tamtejszej gospodarki. Ale nikt nie wie, kiedy się osłabi.

wróć do artykułu
  • ~emeryt
    (2015-08-06 14:24)
    Zastanawiam się kiedy skończą się oszustwa,przekręty,spekulacje,manipulacje,libory, huśtawki giełdowe itd itp. Kiedy zaczniemy żyć normalnie,zarabiać uczciwie,przestaniemy oszukiwać, wciskać oszukańcze kredyty,polisolokaty itd. Ja dziękuję za taki wolny rynek.Tu nic nie jest normalne. To jest pole dla oszustów w białych kołnierzykach którzy popijając whisky i paląc cygara glowkują jak szybko zarobić dużą KASĘ. I tak od bańki spekulacyjnej do kryzysu huśtamy się na tych falach. Wielu utonie po to aby kilku się obłowilo. To paranoja.
  • ~niemam roru w pko bp
    (2015-08-06 11:33)
    bankowi złodzieje oddawać moje pieniądze, pseudo kredyt przeliczyć na złotówki wg daty zaciągnięcia. winnych nadużyć przed sąd i na publiczną chłostę
  • ~i znowu po kieszeni
    (2015-08-06 08:20)
    Następna akcja przerobienia frajerów .Po wymianie franków na złote kurs franka spadnie na 2 złote .
  • ~Wina Tuska (i Kopacz)
    (2015-08-06 08:35)
    Na pewno PO szykuje PO prostu jakiś kolejny przekręt!
  • ~janinaH
    (2015-08-06 12:23)
    To pułapka następna na frankowiczów .
    A dlaczego nie tak jak chciał PIS ?
    Po kursie takim jakim był zapis słowo ( w frankach )
    Przez 8 lat banki zagraniczne już obłowili się dość na Polskich obywatelach tylko na zapisie ( w Frankach )
  • ~ja
    (2015-08-06 09:29)
    Przekręt.
  • ~ico
    (2015-08-06 11:58)
    Panie piśmienniczy, jak już Pan te bzdury musisz pisać - żałosne skomlenie notabene i liczenie no właśnie na co - to posługuj się faktami, bo w tą twoją wiarygodność magiczną nawet pies już nie uwierzy. Nie 50 po 50 a 90 do 10. Jeśli nawet tego nie wiesz to co piszesz dalej jest niewiarygodne. Jak musisz ściemniać, zrób to na jakimś poziomie. Dwa na tym nie koniec, wizerunek banków do kosza. Tego nie da się już odkręcić - chciwy płaci dwa razy, a na koniec przynajmniej kilkunastu/kilkudziesięciu do wiezień za przekręty - jak na Islandii. Odechce się może - choć wątpię o etyce sępów - trochę, albo przynajmniej przyhamują...
  • ~up&down
    (2015-08-07 00:17)
    Barany ! Jak dostaniecie po du*pie łącznie z tymi frankowymi cwaniakami i debilami podpisującymi bez zrozumienia, tracąc swoje oszczędności, bo z braku informacji drobni niefrankowi ciułacze wpadając w panikę i wycofujac depozyty mogą doprowadzić do zapaści banków ! A kto za to zapłaci ? Kto pokryje straty niefrankowiczów ? Kto sfinansuje ewentualne roszczenia odszkodowawcze ?!
    P osły ? Oni ustawia się w pierwszym szeregu święcie oburzonych, że nikt nie ostrzegł ludzi! I będą szukać winnych, zwalać jeden na drugą ! A to ich należy wsadzić do pierdla - dla garstki cwaniaków i ciemniaków zdezorganizować gospodarkę (kredyt bankowy=nowe inwestycje, miejsca pracy itp.) system bankowy. i narażać nie cwaniaków na straty a nawet i utratę oszczedności !
    To może każdą umowę która nie będzie po latach odpowiadać jakimś cwaniaczkom, państwo będzie zmieniać na ich korzyść kosztem całej reszty ! "Wsteczne prawo" ?
  • ~olek
    (2015-08-06 20:06)
    nie mam hipotecznego ale kredyt gotowkowy w ferratum Niemniej jednak jestem spokojny, bo splacanie w zlotowkach to calkiem inny komfort zycia
  • ~~el-a
    (2015-08-06 22:37)
    Drogi "emerycie", dopoki Polska rzadzi mafia,dopoki oboz oszustow i zlodziei znajduje posluch wsrod odmozdzonej znacznej czesci spoleczenstwa,dopoty nie ma co liczyc na poprawe.Dopiero gdy niepoprawnym idiotom sciagna ostatnie portki z d.. wtedy cos sie moze zmienic. Zyjemy w kraju slepcow i bezmozgowcow przerobionych przez PO-wska propagande i wspolpracujace z nia media ,na szara papke ,bezmyslna,bezwolna,pozbawiona nawet instynktu samozachowawczego. Trzeba przyznac ze to jest prawdziwy sukces obozu zlodziei. Kazde zwierze posiada przynajmniej instynkt samozachowawczy,a ofiary PO,GW,tvn,tvp ...nie. Na szczescie oprocz tych ktorzy nie dali sie nigdy zmanipulowac sa tez niemale rzesze tych ,ktorzy wczesniej wzieli urlop od rozumu i po wplywem narastajacych dzialan rozwalania i okradania panstwa,postanowili ten urlop skrocic.
  • ~gugcia
    (2015-08-08 13:09)
    tekst jest lekko nieaktualny,bo na dzis,8.8.15, propozycje dla frankowiczow sa tak atrakcyjne,ze tylko glupi by z nich nie skorzystal.Oczywiscie te skrajnie dobre propozycje dla frankowiczow musza jeszcze miec akceptacje obu izb i prezydenta,ale z tym klopotu nie bedzie,bo to smaczna kielbasa wyborcza,a jeki bankow,ze na tym straca nikogo tak naprawde nie obchodza.Banki popelnily wielki blad,ze same nie wyszly z jakas fair propozycja od razu,jeszcze zanim Duda wygral wybory,a partie zaczely robic ze sprawy frankowiczow kielbasy wyborczej.Banki,majace szerokie poparcie w PO i Komorowskim,spokojnie czekaly az Komorowski wygra ponownie wybory i PO tez na jesieni.Zagraly troche w polityczna ruletke jak ci frankowicze w 2007 roku.Banki przegraly,bo podobnie jak PO,byly pewne siebie i nie dopuszczaly mysli,ze w Polsce szary czlowiek moze nagle zmienic zdanie i wybrac Dude i PiS w jesieni.A Duda,PiS,a teraz i PO,i SLD,wszyscy chca nagle dowalic bankom,a dobrze zrobic frankowiczom.Zadne protesty bankow i EBC nic im nie pomoga,bo to polityka,kielbasa wyborcza,i to fajna,bo nie na koszt panstwa ale bankow.EBC nikt sie u nas nie boi,bo nie mamy euro,a EBC drukujac po 60 mld euro miesiecznie bez pokrycia,glownie na prezent dla Grekow,calkowicie sie osmieszyl i panstwa bez euro nie chca juz nawet slyszec o euro ani o uczestniczeniu w jakiejs "polityce banku centralnego strefy euro".Jest to stos bzdur,bajek,oszustw i marnej propagandy dla tlumu,a realnie firma drukujaca kase bez pokrycia,czyli "fabryka kurzu w Podgorzu",jak mawiaja w Krakowie.
  • ~a5
    (2015-08-07 07:27)
    Gdy frank będzie po 3 zł - to frankowicze tę różnicę nadpłacą?
  • ~mirek
    (2015-08-09 11:46)
    To nic tylko teraz brać kredyt we frankach :)
  • ~GNB
    (2015-08-09 00:18)
    W Polsce Złodziejskie Zakłady Bukmacherskie banki łamiąc kilkanaście art. prawa polskiego , unijnego , bankowego, dyrektywy, rekomendacje itd. wciągnęli 950 tys.klientów nazywając w/w twór Kredytem Hipotecznym indek/denom. w CHF(klient otrzymywał PLN) . Franki których banki nie posiadały były potrzebne do osiągania bezprawnych dochodów w ramach MEGA LICHWY .Przekręt bankowy od lat trwa , a BANKSTERZY za pomocą pachołków rządowych doprowadzili do ZNIEWOLENIA EKONOMICZNEGO miliony Polaków . Żadne apele, prośby o TYLKO PRZESTRZEGANIA PRAWA DO WŁADZ nie przynosi oczekiwanego skutku , Ignoraci sejmowi przyjmują pomysły ludzi którzy stworzyli warunki dla ZŁODZIEJSKIEGO ELDORADA dla Banków (groźba wielkich odszkodowań od Państwa Polskiego). Rozwiązanie jest b.proste ANULOWANIE UMÓW z JEDNOCZESNYM WZAJEMNYM ZWROTEM OTRZYMANYCH ŚWIADCZEŃ . Przeciąganie , utrudnianie przez bank ugodowego rozwiązania problemu grozi oprócz anulowania umowy w moim przypadku GNB , poważnego odszkodowania od banku.
  • ~Polska moja ojczyzna...
    (2015-08-07 18:23)
    Bankowi oszuści płacą dużo za kampanię nienawiści wobec swoich ofiar. Nie wiem czy Państwo wiecie słowo "matactwo" w polskim języku ma ponad 200 synonimów. Wnioski?
  • ~elzunia
    (2017-03-14 18:04)
    Moja siostra kilka lat temu zachęcona niską ratą wzięła kredyt we frankach szwajcarskich i teraz chyba każdy z nas wie jak dużo problemów z tym związanych ma. Jej znajomy polecił jej kontakt z Kancelarią Primus , jej sprawę prowadził Pan Paweł Handke tel: 728 288 595 Pomagają oni między innymi w przeliczeniu kwoty kredytu po kursie z dnia uruchomienia. Warto się z nimi skontaktować jeśli Wy też macie podobny problem.
  • ~WiktorU
    (2017-03-16 16:29)
    Tak potwierdzam, że prawnicy z Kancelarii Primus znają się na rzeczy. Ja dopiero rozpocząłem współpracę z nimi ale jestem dobrej myśli. Moją sprawę prowadzi Pan Dawid Warszawski tel : 531 125 596. Nie mam nic do stracenia a może w końcu pozbędę się tego problemu.
  • ~helga
    (2017-03-22 13:01)
    Też obiło mi się o uszy, że Primus pomaga frankowiczom. Ja akurat na szczęście mam kredyt w złotówkach ale moja sąsiadka ma we frankach i mówiła, że rozpoczęła współpracę z Panem Dawidem z Primusa.

Może zainteresować Cię też: