Gospodarka zwalnia, ceny spadają

| Aktualizacja:

Spowolnienie gospodarcze ma pewien plus - twierdzą analitycy. Z danych ekonomicznych wynika, że w ciągu ostatniego roku ceny wielu produktów i usług mocno spadły.

wróć do artykułu
  • ~leming
    (2013-07-15 07:57)
    UWAGA UWAGA niedługo będzie za darmo TAKA JEST PROPAGANDA TUSKOLANDI
  • ~jazu
    (2013-07-15 08:05)
    "Analitycy są przekonani, że również w przyszłości ceny wielu produktów będą spadać. Także wtedy, gdy kryzys opuści gospodarkę i przyspieszy wzrost pensji."

    Tak, tak zielona wyspa w kryzysie...wystarczy ze rudy wuj opusci Polske...
  • ~asior
    (2013-07-15 08:14)
    Debilny artykuł, jak ceny spadają i popyt to i wypłaty spadają, a dokładnie brak tych wypłat bo bezrobocie jest większe niż ustawa w tuskolansdii przewiduje.
  • ~saper
    (2013-07-15 08:22)
    "Nieco mniej płacimy również za niektóre produkty mleczne, pieczywo czy mięsa"... Czy naprawdę w Polsce jest az tylu ludzi, którzy wierzą w tego typu dyrdymały, że różnej maści pismaki mogą je bezkarnie wypisywać?
  • ~Aboj
    (2013-07-15 08:27)
    Jak zwykle u Matołów ceny spadają a w sklepach jest coraz drożej Widzicie barany jak można skretynieć przez propagandę.
  • ~Misio
    (2013-07-15 09:33)
    Jak prezes niedojda dojdzie do wladzy to z nieba spadnie manna i wszyscy beda tylko grilowac i popijac zimnym lechem.
    Miodzio !
    Wierzysz w to ? W 3 miliony mieszkan tez wierzyles ? Ciemna maso ?
  • ~haha
    (2013-07-15 10:32)
    ciekawe co jeszcze rudy wymyśli. Zieloną wyspę już mieliśmy . POzostał tylko smród szamba. Matołków nam chyba tylko nie zabraknie.
  • ~To jest robione z premedytacją koszerno komunistyc
    (2013-07-15 10:48)
    I tak bedzie dopuki Tusk i jego złodziejska mafia będzie rządzić.
  • ~przytomny
    (2013-07-15 11:28)
    Jeśli ktoś jest bez pracy albo zarabia grosze, spadek ceny bananów z 4.50 na 4.20 jest marnym pocieszeniem.
  • ~no smiało
    (2013-07-15 11:32)
    jeszcze dopiszcie, że opłąty za śmieci też staniały, tylko Polacy tego nie rozumieją...
  • ~pol
    (2013-07-15 11:59)
    jeszcze trochę ceny w górę i zbankrutują :)
  • ~redneck
    (2013-07-15 13:15)
    chociaz jest drozej to jest taniej
  • ~Karlos
    (2013-07-15 21:39)
    Jaja,cukier itp,najpierw drożeją niemal o 100%,by póżniej wpadać w zachwyt że staniały o kilka procent.
  • ~gosia
    (2013-07-15 22:56)
    nie widzę,żeby ceny spadały. wręcz przeciwnie. nie wiem jak będzie za jakiś czas ale nie widać żeby nasza gospodarka się rozpędzała. w związku z tym zaczęłam odkładać na lokatach w getinie, będzie za jakiś czas jak znalazł.

Może zainteresować Cię też: