Zimą będzie brakować prądu

| Aktualizacja:

Silne mrozy w połączeniu z awariami elektrowni mogą wywołać przerwy w dostawach energii. Kryzys nadejdzie już wkrótce - między listopadem a lutym - ostrzegają specjaliści. Najpierw uderzy w odbiorców prywatnych.

wróć do artykułu
  • ~Wiadomo było od dawna
    (2012-10-19 07:06)
    Zimą będzie brakować prądu


    Armagedon 2012 przewidzieli już starożytni Majowie.
  • ~jazu
    (2012-10-19 07:17)
    "Silne mrozy w połączeniu z awariami elektrowni mogą wywołać przerwy w dostawach energii."

    mysl bardzo odkrywcza - wszystkiego czego nie ma, moze brakowac.
  • ~DEX
    (2012-10-19 07:19)
    DELIKATNIE DAJĄ DO ZROZUMIENIA ŻE BĘDĄ PODNOSIĆ CENY ZA KWH
  • ~Hektor
    (2012-10-19 07:22)
    A ja radzę żeby ministerstwo już zaczęło się pakować.
  • ~jazu
    (2012-10-19 07:24)
    "Resort spraw wewnętrznych opracował poradnik, jak postępować, gdy zabraknie energii elektrycznej. I zaleca m.in. żeby do oświetlania używać latarek, a unikać świec bądź lamp naftowych."

    nie wolno takze używać łuczywa, kaganka, gromnic, pochodni i świetlikow.

    "Przydatne będą zwłaszcza te latarki, które można ładować za pomocą korbki." - rady idioty dla idiotow.

    Panstwo zdalo egzamin. Jak zwykle to wina PIS-u i pilotow.
  • ~mamusia
    (2012-10-19 07:24)
    No, no, rządy Tuska i jego niewidzialna ręka rynku doprowadziły do 3 stopnia zasilania. Mohery to znaj ąi potrafią sobie poradzić a Wam lemingi nie współczuję.
  • ~kemor3city
    (2012-10-19 07:27)
    to jakaś paranoja, nie tak dawno karmiliście informacjami,ę prąd od wytwórców wiatrowych nie będzie kupowany, jak to jest???, dalej płyną transporty do RP podobno z Chin na instalację kilku setek wiatrowni LUDZIE SAME KLAMSTWA tego Towarzystwa Ubezpieczeń Starych Komuchów (tusk)
  • ~pamela
    (2012-10-19 07:40)
    Wiemy wiemy w POlsce ruska-tuska dachy się nie zamykają, autostrady są do remontu, służba zdrowia zabija ludzi... itp, itd... Ludzie to jest farsa skąd Wy ludzie wzięliście tych POmatołów ?!
  • ~ret
    (2012-10-19 07:43)
    przestancie straszyc nie macie o trzym pisac belkot i nic wiecej
  • ~baca
    (2012-10-19 07:43)
    Niewiele się zmieniło ,za Gomułki była komunistyczna "dyktatura ciemniaków". Za herrTuska jest demokratyczna "dyktatura CIEMNIAKÓW ".
  • ~Tuskowi też zabraknie?
    (2012-10-19 07:53)
    Tuskowi też zabraknie?
  • ~jakiej wysokości honorarium odebrał
    (2012-10-19 07:55)
    autor tego wybitnego dzieła z dziedziny "poradnictwa" ???
  • ~reanimator
    (2012-10-19 07:57)
    więcej ładujcie smartphony :)
  • ~Robnad
    (2012-10-19 08:02)
    pisałem co by zbierać szyszki i chrust.
    wystarczy ,ze będzie nam jaśnieć Słońce Peru,he,he.
    P.S.
    mamy za to "najnowocześniejszy" w galaktyce stadion.
    zawsze można tam zrobić spęd wymrożonych lemingów.
  • ~DO CHLEWA RZĄDOWA TRZODA CHLEWNA
    (2012-10-19 08:09)
    a nie do rzadzenia. Nie dość że płacimy za prąd najdrożej w Europie jak za wszystko zresztą, to jeszcze nas straszą ze nie dostaniemy prądu. Robią to po to żeby był pretekst do podniesienia ceny. A WYNAGRODZENIA JAK W AFRYCE!!! Golą nas jak barany na każdym kroku. A ta ******* tuskowa pierdzieli że to jest najlepiej rozwijająca sie gosdpodarka w Europie.
    GZIE JEST MIN. GOSPODARKI PAWLAK? TEN GENIUSZ I STRAŻAK??
    MOŻE NOBLA POWINIEN DOSTAĆ ZA TO ŻE UMIE OBSŁUŻYC TABLETA??.
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-19 08:10)
    Dziennikarzyno nie pisze się "prądu" lecz energii elektrycznej
  • ~mącik
    (2012-10-19 08:11)
    Już jutro pewnie świec zabraknie w sklepach...:)))))))
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-19 08:25)
    My w Szczecinie sie nie boimy, przeżyliśmy blackout, POza tym Słońce Peru rozjaśni ciemności...:)
  • ~Chronoxs
    (2012-10-19 08:27)
    Piep... głupot.
    Jest kryzys i będzie prądu pod dostatkiem.
    Przestańcie piep... głupoty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 08:33)
    PREZES + hofman ...jak by byli przy korycie to by pieeeerdneli 2 razy i juz by wszystko bylo , nawet benzynka po 1 zl i 5 milionow mieszkan...

Może zainteresować Cię też: