Drzwi uchylają się coraz szerzej. Polska bliżej strefy euro

| Aktualizacja:

Komisja Europejska w swoich prognozach po raz pierwszy przyznała, że Polska spełni w tym roku kryteria z Maastricht. To oznacza, że nie powinno być kłopotów ze zdjęciem z naszego kraju w przyszłym roku procedury nadmiernego deficytu.

wróć do artykułu
  • ~tomek
    (2012-05-14 13:17)
    Niech nas ręka Boska broni od waluty EURO!!!
  • ~jatowiem1
    (2012-05-14 13:45)
    Te wasze prognozy opierają się na fałszywych danych więc też są do bani.Euro służy Niemcom i jest to projekt polityczny.Oni głównie na tym korzystają.Mam nadzieję że euro strefa rozpadnie się i nie będziemy musieli do niej wstępować.Nie chcę być niczyim niewolnikiem.Polska potrzebuje rządu pro polskiego,który będzie myślał o Polakach
  • ~Omen
    (2012-05-14 14:04)
    Mam nadzieję, że żaden z politykiów nie okaże się tak nieodpowiedzialny, aby deklarowac wejście Polski do strefy euro-bankrutów, euro-dopłat (do bogatych) i euro-podatków. Jeżeli już sie zdeklarowali (po kryjomu) to może do tego czesu strefa euro się rozpadnie. Np. za przyczynkiem Hollande'a.
  • ~krzysztof
    (2012-05-14 14:06)
    WEJDZIEMY DO EURO I NA RESZCIE SKOŃCZY SIĘ KOMUNA
  • ~Upadająca GPW
    (2012-05-14 14:11)
    POwiedźcie Tuskowi, żeby Ojro Śmojro Kibucojro sobie i sobie Podobnym do dooopy wsadzili.
  • ~kontakton
    (2012-05-14 14:15)
    Drzwi się uchylają...wejdą kłopoty...ha.ha.ha
  • ~uważny
    (2012-05-14 14:26)
    PiSdzie jołopy wolą nabijac kasę kantorom przy wymianie walut , nalezy sprawdzic czy to nie ich interes ja SKOKi
  • ~uważny
    (2012-05-14 14:28)
    cd.
    lobby kantorowe a ja nawet twierdzę że to PiSdzi interes ma w tym swój cel
  • ~sokular
    (2012-05-14 14:39)
    SPOKOJNIE!!!sugeruję głębokie,globalne myślenie - włącznie z analizą wartości juana...Pośpiech teraz bardziej niż kiedykolwiek wskazany jest przy łapaniu pcheł i jedzeniu z wspólnej MISKI...
  • ~kkk
    (2012-05-14 14:42)
    Jedna z zielonych wysp z pamiętnej konferencji Tuska zastąpi inną zieloną wyspę!!!
  • ~Niemce nas wykuią
    (2012-05-14 14:49)
    Zrównanie pieniądza przy pięciokrotnie niższych zarobkach w porównaniu do niemieckich to klęska. Już widzę te puste półki i te ceny na które nie będzie stać przeciętnego Polaka.
  • ~obiezy swiat
    (2012-05-14 15:01)
    Drzwi otworem stoja to przypominam srednia emerytura w POLSCE to 1200zl 1 euro=4zl30groszy przecietny kurs wymiany bedzie 4.50 -5 zl za euro .otrzymacie 266 euro na miesiac i proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa na okres 3-mcy i zobaczymy jak sobie beda radzic
  • ~brrr
    (2012-05-14 15:02)
    Cieszyć sie będa pampersowi,kafelkowi i zmywakowi.
  • ~Pacek
    (2012-05-14 15:06)
    W PRL mówiono, niech partia swoje pomysły wypróbuje najpierw na sobie. I tego bym sie trzymał.
  • ~info
    (2012-05-14 15:11)
    Buhahaha - 'zielona wyspa' !
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2012-05-14 15:11)
    Już to widzę: ukoronowaniem fatalnych rządów Tuska będzie włożenie Polsce na szyję sznura z euro i zaciśnięcie pętli.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2012-05-14 15:13)
    Z głównym nurtem prosto na dno !!!
  • ~Mortadeles
    (2012-05-14 15:18)
    ~obiezy swiat2012-05-14 15:01 informuje: "...proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa ..."
    "PILOTARZOWY - tzn jaki? W slowniku nie ma takiego wyrazu.
  • ~as11
    (2012-05-14 15:21)
    Przyjdzie bieda jeszcze wieksza niz jest !
    Zapytajcie Wlochow jak dobrze zyli przed euro a jak zyja teraz.
    Maly chleb we wloszech kosztuje 2,50 euro a 4 bulki 1,20 euro.
    Tzn. bedzie zle i biedniutko .
  • ~NorvidNH
    (2012-05-14 15:27)
    Śmietniki otworzą czy co?