Drzwi uchylają się coraz szerzej. Polska bliżej strefy euro

| Aktualizacja:

Komisja Europejska w swoich prognozach po raz pierwszy przyznała, że Polska spełni w tym roku kryteria z Maastricht. To oznacza, że nie powinno być kłopotów ze zdjęciem z naszego kraju w przyszłym roku procedury nadmiernego deficytu.

wróć do artykułu
  • ~małek
    (2012-05-25 11:41)
    Do strefy EURO może wejść (prywatnie) Tusk, Rostowski i reszta tych krwiopijców, oni mają EURO na swych kontach,my nie mamy złotowek na chleb, na opłaty. Nasze dzieci nie mogą pojechać na kolonie, nie ma za co kupić drogich książek do szkoły, ubrań.Ale kogo to bchodzi, PO raz drugi wyubraliście bandę awanturników, kolesi. POlitycy się dowartościowują po przez wysokie pensje(awanse) nagrody, a ty wyborco patrz jak się bawi szlachta. Tusk na ,,oblatywanie sego królestwa ", na dojazdy do domu trwoni miliony , Komorowski zwiedza dalekie kraje, jego grubaska na cichy wydaje tyle ile ty nie zarobisz przez rok, ty swe 10 letnie autko postawisz w rowi bo nie stać cię będzie na paliwo.Sami młodzi i ,,inteligentni" tego chcieli, bo POwiedzieli,ze głosować na PiS to jest obciach więc ??? jest jak jest, a będzie tylko gorzej!!!
  • ~dew
    (2012-05-25 11:26)
    Grecy przy na to bogacze,Niech Tusk POjedzie na śląsk , na wsie, niech zobaczy ile jest głodnych dzieci , naszych, polskich, a dranie wspomagają bogaczy. Nam Rostowski z kalnem PO wmawia dobrobyt. Poski naród ubożeje, nie ma pracy, wszystko, drorzeje, ,,wyzwoliciel" każe nas pałować.Czy tak ma wyglądać wolna POlska? czy o to walczyliśmy?Sprzedano nas, okpiono i robi szę to nadal.
  • ~olmaria7
    (2012-05-18 15:46)
    wgdybyśmy mieli wejkść do strefy euro, to nasze rezerwy budżetowe - a są nie małe - przekazać unii, czyli "podarować" jej. No to ja pytam co to za interes ? A ile można zarobić, a ile można stracić...???
  • ~loki
    (2012-05-14 18:16)
    Nie nalezy sie dziwic - nawet bedac poza strefa hoojna reka Donalda T. ofiarujemy krajowi euro "na ratunek" ( Wlochy) 8 mld naszych i emeryckich usd nieoprocentowanej "pozyczki".
    Ile to bedzie, jak juz staniemy sie czlonkiem?

    Nie bedziemy chcieli wstapic, to nas zagonia.
    Z reszta - tak czy siak to nie zaden Thuske i nie zadne referendum obywatelskie nie zdecyduja w tej kwestii.
    Sprawe rozstrzygnie Angela.
  • ~zenobiusz I
    (2012-05-14 16:32)
    Ale rewelacyjna wiadomosc! Czekamy wiec na dzialania, ktore zrownaja kurs euro do zlotowki w relacji 1:1, wtedy mozna bedzie myslec o wprowadzeniu wspolnej, niestety upadajacej waluty. Czy to jest jakis sens, kiedy przy obecnym kursie najnizsza emerytura w przyszlosci w/g zapowiedzi to 300 zl, czyli okolo 70 euro! Wystarcza na bilet miesieczny komunikacji miejskiej w Wiedniu!
  • ~Anonymous
    (2012-05-14 16:02)
    No i będziemy srać z głodu w zielonej wyspie na zielono głodując.
  • ~mrówka
    (2012-05-14 16:02)
    NIE NIE NIE dla EURO.niech wsadzą do d...
  • ~mrówka
    (2012-05-14 15:46)
    wont od złotówki. Euro niech wsadzą sobie do d...y
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-05-14 15:43)
    JESZCZE KOŁCHOZ-unii-europejskiej CHCE NA SIŁĘ WPROWADZIĆ DO POLSKI euro I NA NAIWNYCH POLACZKACH DUŻA KASE CHCĄ ZAROBIĆ ...BRAWO KOŁCHOZ ...
  • ~asia
    (2012-05-14 15:36)
    Powoli kraj zniszczą tak jak Grecję. Polska ma silniejsze atuty ekonomiczne niż Grecja ? A jak poszło z Słowacją? Biedaki kuleją.
  • ~anna
    (2012-05-14 15:28)
    NIE NIE NIE wsadzajcie nas do europejskiego szamba
  • ~NorvidNH
    (2012-05-14 15:27)
    Śmietniki otworzą czy co?
  • ~as11
    (2012-05-14 15:21)
    Przyjdzie bieda jeszcze wieksza niz jest !
    Zapytajcie Wlochow jak dobrze zyli przed euro a jak zyja teraz.
    Maly chleb we wloszech kosztuje 2,50 euro a 4 bulki 1,20 euro.
    Tzn. bedzie zle i biedniutko .
  • ~Mortadeles
    (2012-05-14 15:18)
    ~obiezy swiat2012-05-14 15:01 informuje: "...proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa ..."
    "PILOTARZOWY - tzn jaki? W slowniku nie ma takiego wyrazu.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2012-05-14 15:13)
    Z głównym nurtem prosto na dno !!!
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2012-05-14 15:11)
    Już to widzę: ukoronowaniem fatalnych rządów Tuska będzie włożenie Polsce na szyję sznura z euro i zaciśnięcie pętli.
  • ~info
    (2012-05-14 15:11)
    Buhahaha - 'zielona wyspa' !
  • ~Pacek
    (2012-05-14 15:06)
    W PRL mówiono, niech partia swoje pomysły wypróbuje najpierw na sobie. I tego bym sie trzymał.
  • ~brrr
    (2012-05-14 15:02)
    Cieszyć sie będa pampersowi,kafelkowi i zmywakowi.
  • ~obiezy swiat
    (2012-05-14 15:01)
    Drzwi otworem stoja to przypominam srednia emerytura w POLSCE to 1200zl 1 euro=4zl30groszy przecietny kurs wymiany bedzie 4.50 -5 zl za euro .otrzymacie 266 euro na miesiac i proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa na okres 3-mcy i zobaczymy jak sobie beda radzic