Firmy skarżą się Brukseli na fiskusa
30 czerwca 2010Polskie firmy walczą z fiskusem. Skarbówka chce bowiem, by przedsiębiorcy oddali VAT od faktur na paliwo. Okazało się bowiem, że część faktur wystawiły nielegalne firmy. Przedsiębiorcy twierdzą, że padli ofiarą oszustów, a zwrot podatku oznacza dla nich bankructwo. Skarżą się więc Komisji Europejskiej na fiskusa.