Każde miasto dostanie obwodnicę na Euro
24 czerwca 2010Miały być autostrady na Euro 2012, skończy się jednak mniej ambitnymi projektami. Według ministra infrastruktury, Cezarego Grabarczyka, każde duże miasto będzie miało obwodnice. Na razie nie wiadomo jednak, czy te obwodnice będą darmowe, czy też mieszkańcy będą musieli płacić za przejazd.