Pawlak: Polska sobie poradzi
23 czerwca 2010Gazowa wojna Białorusi z Rosją nie powinna zaszkodzić Polsce - ocenia Waldemar Pawlak. Według ministra gospodarki wystarczą dostawy z Ukrainy i zapasy w naszych magazynach by przetrwać do czasu rozwiązania konfliktu.