Białoruś będzie podbierać Polsce gaz
23 czerwca 2010Zaostrza się wojna gazowa między Białorusią a Rosją. Moskwa coraz bardziej przykręca kurek, a Mińsk zapowiada, że będzie podbierał gaz, który trafia do Polski. Rosja musi więc szybko znaleźć nową metodę transferu gazu, tak, by paliwo trafiło do odbiorców na Zachodzie.