Skarb Państwa zapłaci za łosie
11 czerwca 2010Kto pokryje szkody wyrządzane przez łosie? Polacy, bo Skarb Państwa ma zapłacić za to, co zwierzęta wyprawiają w prywatnych lasach. Sąd Okręgowy zdecydował bowiem, w prawomocnym wyroku, że to minister środowiska odpowiada za szkody.